Oyuncini.tk Açıldı

Tüm oyunseverlere selam vererek başlamak istiyoruz. Sizlere tüm dinamikliği ile yeni ve en güncel oyunlar ile dolu bir site olan oyunların cini oyuncini flash oyun sitesini tanıtmak istiyorum. En yeni ve en güncel oyunları ile sizlere hizmet etmeye başlayan sitemiz oyuncini sevimli maskotu kral cin ile sizleri eğlendirmeye hazır. Bir çok kategoriyi bünyesinde barındıran oyuncini bu kategorileri içerisinde çeşit çeşit oyunu size sunmaya çalışıyor. Hızlandırılmış sunucusu ile oyun yüklenme çilesini sona erdiren oyuncini ile sizde zevkle oyunları oynamaya başlayacaksınız.

Kategorileri içerisinde kızlarımız için makyaj oyunları, giysi giydirme oyunları, manikür oyunları, güzeller güzeli Barbie oyunları ile erkekler için friv oyunları, macera oyunları, araba oyunları, zombi oyunları, futbol oyunları, 2 kişilik oyunlar, 3d oyunlar, savaş oyunları gibi değişik türden oyunu size sunuyor. Ana sayfamızla birlikte yeni yüklenen oyunlara direk olarak buradan ulaşabilirsiniz.
oyuncini

Alt kısımda bulunan siyah alanda en beğenilen oyunlar ile gün içerisinde en çok tercih edilen oyunlarıda bulabilirsiniz. Ayrıca size tavsiyede bulunduğumuz oyunlarıda linkler kısmında tıklayarak oynayabilirsiniz. Oyun tıklandığında açılan sayfamızda oyun açıklaması ile karşılaşabilir ve oyunun oynanma şeklini buradan öğrenebilirsiniz.

Oyunu Başlat tuşuna bastığınızda ise oyun oynama sayfasına geçebilirsiniz. Burada ise hem oyunu karartarak oynayabilir, oynayamadığınız oyunları bilgisayarınıza kuracağınız ufak eklentileride bu oyun oynama sayfasında alt kısımda bularak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
oyuncini
Oyunun hemen üst kısmında ise oyunlarımız hakkındaki beğeninizi gösterebilir, oyunu tam ekrana dönüştürerek eğlenceyi katlayarak devam ettirebilir, oyun hatalı ise bunu moderatörlerimize bildirebilirsiniz.
oyuncini
Size bu flash oyun sitesi olan oyunların cini oyuncini flash oyun sitesine bekliyoruz.

İyi eğlenceler.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar