slot malaysia Street Fighter V Oyunu için yeni bir Fragman | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Street Fighter V Oyunu için yeni bir Fragman

Street Fighter V için artık çok fazla bir zaman kalmadı. Dövüş meraklılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan serinin son oyunu, PlayStation 4 ve PC için 16 Şubat tarihinde piyasaya çıkıyor. Bu zamana kadar hep farklı oynanış videoları ve karakterlere özel fragmanları ile karşımıza çıkan Street Fighter V, bu defa hikaye merkezli bir fragman ile karşımıza çıktı.

Street Fighter V’in Hikaye Fragmanına Bir Bakalım

Duyurulduğundan bu yana ilk kez hikaye fragmanı ile karşımıza çıkan Street Fighter V, Capcom tarafından yapılan açıklama göre piyasaya sürüldüğü ilk anda derin bir hikaye örgüsüne sahip olmayacakmış. Ancak üzülmeyin; çünkü, Haziran ayında Cinematic Expansion adı altında yayınlanacak olan ücretsiz içerik ile beklenen hikaye örgüsünne kavuşacak. Kronoloji olarak Street Fighter III ve Street Fighter IV arasında oturacak olan Street Fighter V hikayesi, serinin önceki oyunlarına göre bütünlüğü sağlanmış bir şekilde anlatılacakmış.

Aynı Mortal Kombat serisinde olduğu gibi hikaye ilerledikçe değişik dövüşçüleri de yönetebileceğimiz Street Fighter V senaryo modu için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar