slot malaysia Süper Can 2 | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Süper Can 2

Süper Can 2

SÜPER CAN

Bilişim sektörünün büyük bir ilerleme kat ettiği şu günlerde oyun alanında da yeni gelişmeleri takip ediyoruz. Bu gelişmelerden birisi de TTNet’in işbirliğinde piyasaya sunduğu süpercan 2 oyunudur. Özellikle çocuklarımız için harika seçenekler sunan bu oyun ile bilgisayar çocuklarımız için olumlu bir kaynak haline gelecek. İlk oyunu ile beklenenleri karşılayan Süper Can, 2. Oyunu ile sahnede yerini alıyor.

Süper Can 2 Oyununun en büyük özelliklerinden birisi de turnuva olayıdır. Bu sayede çocuklarımız süpercan 2 oynarken eğlenirken tatlı bir rekabete de tutuşacaklar. Bu da onların gelişiminde olumlu bir etken olacaktır. Oyunun genel özelliklerine bakacak olursak 3 gb gibi küçük bir alana ihtiyaç duyan Süper Can 2 Oyunu aynı şekilde 128 mb lık bir ekran kartı gereksinimine sahiptir. Windows işletim sistemlerinin tümünde rahatlıkla çalışmaktadır.

Birde bildiğiniz gibi en çok ilgi çeken oyunlardan biriside tv ekranlarında yayınlanan ben bilmem eşim bilir yarışmasına özel yapılmış oyunlardır. Örneğin yepyeni bir yarışma olan kapış kapış kanal d ekranlarında sizlerle olacak. Kısa sürede kapış kapış oyunu da sizlerin huzuruna sunulacaktır.
Süpercan 2 adlı oyunu oynayabilmeniz için tek yapmanız gereken TTNet veya Playstore üzerinden oyunun aktivasyon koduna sahip olmaktır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar