Televizyon Keyfi Digitürkle Yaşanıyor

 

Televizyon izlemek hala geniş kitlelerin en çok tercih ettiği eğlenme ve öğrenme aracıdır. Ülkemizde ve dünyada olup bitenleri televizyondan öğrenir, eğitim, sağlık ve yaşamla ilgili pek çok gelişmeyi televizyondan öğreniriz. Bunun yanında diziler, filmler ve eğlence programlarıyla eğlenceli vakit geçiririz. Televizyon kanalları kesintisiz yayınlarla her yaştan insanın zevkle zaman geçirmesini sağlamaktadır. Bizler de günün her saati tv izleyecek bir program bulur ve izleriz. Çok önem verdiğimiz programları izlemek için de diğer işlerimizi iptal ederiz. Ancak digi türk teknolojisiyle tv izlemek bizlere daha da çeşitli imkânlar sunmaktadır.

Digitürkle 112 yerli ve yabancı kanalı sorunsuz izleyebilmekteyiz. Bunun yanında radyo kanalları ve interaktif kanallar da izlenmektedir. Kanalların hepsi digital ses ve görüntü kalitesiyle izlenmektedir. Ama avantajlar bununla da sınırlı değildir. Giriş paketi dışında alacağınız paketlerle evlerinizde sinema keyfi ve maç keyfi de yaşayabilirsiniz. Digitürk maç paketi, film ve dizi paketi ile bu keyfi yaşamaktasınız. Ayrıca belgesel, çocuk ve güncel yaşam paketleriyle zengin bir program seçeneğine sahip olmaktasınız.

Digitürk kumanda ise yepyeni bir tv yayın izleme davranışı geliştirmiştir. Kumanda ile dilediğimiz yayını durdurabilmekte, ileri ya da geri alabilmekte ve dilediğimiz zaman tekrar programı izleyebilmekteyiz. Bütün kanalların yayın akışını ve programla ilgili başlama bitiş saati gibi detayları da öğrenebilmekteyiz. Bu da bizlere yayın izlemede bir özgürlük sunmakta ve kaçırdığımız dizileri veya programları dilediğimiz saatte tekrar izleme fırsatı sunmaktadır. Digitürkle tv izlemek çok daha keyifli, çok daha zevklidir.

http://www.fiberlig.com.tr/

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar