slot malaysia Türkiye’nin 2 Kişilik Oyun Sitesi | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Türkiye’nin 2 Kişilik Oyun Sitesi

Türkiye’nin 2 Kişilik Oyun Sitesi

iki kisilik oyunlar

Oyun tutkunlarının yeni trendi iki kişilik oyunlar! Eski oyunların iki kişilik yeni versiyonlarını, favori kahramanlarımızın yepyeni oyunlarını ve daha yüzlerce çeşit oyunu artık arkadaşlarımızla birlikte oynuyoruz. Bazen arkadaşlarımızla kıyasıya yarışıyoruz, bazen ortak olup bölümleri birlikte bitiriyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler karşılığında en ufak bir ücret bile ödemiyoruz! Site site dolaşıp 2 Kişilik Oyunlar da aramıyoruz. İkikisilikoyunlar.net’de çeşit çeşit oyun var. Yüzlerce oyun arasından her birimizin zevkine hitap eden oyunu bulmak oldukça basit. Yarış oyunları, beceri oyunları, zekâ oyunları, macera oyunları mükemmel şekilde kategorize edilmiş. Tek kişilik oyun seçenekleri de yalnız kaldığımız zamanlarda sıkılmamızı olanaksız kılıyor.
Harika tasarımı ile site son derece kullanışlı. En popüler oyunları ya da yeni eklenen oyunları anında bulabiliyoruz. Oyun arama seçeneği ile istediğimiz oyunlar hep elimizin altında. Tutkunu olduğumuz oyunların farklı versiyonları ve seri oyunlar da sitede bizi bekliyor.

Sitenin alanında tam anlamıyla uzman çalışma ekibi her gün aralıksız güncellenen sitedeki bütün içerikleri teker teker denetliyor. Argo, şiddet, siyaset içerikli hiçbir reklam yayınlanmıyor. Çocukların psikolojisine ve ahlaki değerlerine zarar verebilecek, olumsuz örnek oluşturabilecek içeriklere kesinlikle yer verilmiyor.

bomberman

Sitenin içinden güzel bir oyun örneği verelim size: Harika Bomberman ! 90’lı yılların vazgeçilmez oyunlarından Bomberman, bu oyunda yeniden can bulmuş ve sizlere sunulmuş! Üstelik sadece tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Oyunu açtığınızda, karşınıza gelen ekranda, oyuncu sayısı, düşman sayısı, arena, level sayısı, zorluk derecesi gibi bütün ince ayarları istediğiniz gibi yapabilir ve hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca karakterlerinizi de her tarza ve cinsiyete göre seçebilir, sanki oyunun içindeymiş gibi eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz.
Uzman ekip sosyal medyaya da oldukça ağırlık veriyor. Büyük hayran kitlesi yenilikleri sürekli takip edebilsin diye https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresli fan sayfası da hep güncel tutuluyor.
Sitede her oyunun tuş kombinasyonu bulunuyor. Ayrıca geniş ve ayrıntılı oyun açıklamalarına, oyunlarla ilgili ipuçlarına da yer veriliyor. Her ilgi ve zevke hitap eden oyunlarla sitenin devasa bir arşivi bulunuyor. Hatta ikikisilikoyunlar.net iki kişilik oyunlarda Türkiye’nin en büyük arşivine sahip oyun sitesi olma özelliğini elinde tutuyor. Oyun tutkunları için oyunlara erişimi bu kadar kolaylaştırılmış, arşivi bu kadar genişletilmiş ve böylesine güvenli bir başka site daha bulmak neredeyse imkânsız. İstediğiniz bütün oyunlara ulaşmanız bu kadar kolayken neden rekoru siz kırmayasınız?

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar