slot malaysia Ücretsiz Chat Siteleri | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Ücretsiz Chat Siteleri

Bildiğiniz gibi bir çok site gerek yazılı, gerek görüntülü yazısız olmak üzere chat ve sohbet hizmeti vermekteler. Fakat görülüyor kiücretsiz chat siteleri Git gide azalmakta ve sayısı azalıyor. ve aynı şekilde kullanıcılarına kameralı olarak hizmet veren bir çok site kameralı görüntülü bayanlarla konuşma karşılığında ücret ve bir takım maddi istekler karşısına girmekteler. ücretsiz chat odaları‘nın azaldığı şu günlerde sizlere, yeni açılmış olan ve kullanıcılarına kaliteli, nezih ve sakin bir ortam sunan ücretsiz sohbet Sitesini tanıtacağım. Siteye girmiş olduğunuz’da karşınıza kaliteli ve nezih bir görüntü ile gayet açık ve net gözü yormayan sade bir tasarım ile karşılanmaktasınız. Karşınıza gelen 2 seçenek ile video sohbet, kameralı sohbet, ve yazılı sohbet işlemlerine başlıyorsunuz.

Kameralı Sohbet seçeneğini seçip siteye bağlandığınızda karşınıza Nick(Rumuz) Seçme seçeneği geliyor. Nick ve Rumuzunuzu belirledikten sonra, Sohbete bağlanabilirsiniz. Sohbet sisteminde diğer sitelerde olduğu için çeşitli kurallar mevcut, tabi bu kurallar kullanıcılarını ezecek yada egoist adminlik tavırlarında olacak kurallar değil. Bu kurallar belirli başlı küfür, hakaret ve reklam yapmayacağınıza dair siteye giriş yapıyorsunuz. Bu kuralları denetleyen site görevlileri operatörler mevcut. Sohbet sitesinde hiç bir ücret, para, veya maddi bir çıkar söz konusu olmadan sohbetinizi edebilirsiniz. Sizlerden kontör veya buna benzer çıkar doğrultusunda ücret talep edenler olursa Site yöneticilerine bildirin. Site her ne kadar ücretsiz hizmet versede çeşitli şekilde ahlaksız teklifler alabilirsiniz. Ve bunlardan Site yönetimi kesinlikle sorumlu değildir.

Dj olarak sohbet edebiliyorsunuz.

Sitede dj olarak sohbet etme seçeneği mevcut. Bunun için bilgisayarınızda 1 adet microfon olmak zorunda. Microfonunuz varsa ses/aç ses/kapat panelinden sesinizi odadakilere duyurabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar