slot malaysia Uncharted için hayranları şok eden haber! | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Uncharted için hayranları şok eden haber!

Uncharted 4 ile 2016 yılının en sağlam oyunlarından birine imza atan Naughty Dog’tan Nathan Drake sevenlerin hoşuna gitmeyecek bir açıklama geldi. Yeni Uncharted oyunu diyebileceğimiz Uncharted: The Lost Legacy’de sevilen karakter bulunmayacak.

Stüdyonun Nathan Drake ile işi bitti

PlayStation Blog üzerinden Uncharted: The Lost Legacy için ilk detayları paylaşan Naughty Dog, serinin geleceği açsından da önemli ipuçları verdi.

Josh Scherr, her seferinde işlerin çıkmaza düştüğünü, çünkü Nathan’ı yeniden hikayeye dahil etmenin hiçbir manası olmadığı açıklayarak da olaya son nokta koydu. Aslına bakarsanız hikaye oluşturulurken ekip birçok kez Nathan Drake’i oyunun neresine koyacağını düşünmüş, hatta ilk başlarda yan karakter olarak bile gelebileceği söylenmiş ama işin sonunda bu karar verilmiş.

Uncharted 4’ün Nathan için bir son olduğunu belirten Scherr, bundan sonra eğer Uncharted oyunu gelecekse bile, Nathan’ın bu hikayede yer almayacağını belirtti.

“Chloe ve Nadine başlarına gelen dertlerle uğraşırken, Nathan’ı Crash Bandicoot oynarken hayal edebilirsiniz.” diyen Scherr konu hakkında çok net görünüyor.

Kaynak: SDN

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar