slot malaysia Watch Dogs 2’nin çıkış tarihi sızdırıldı! | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Watch Dogs 2’nin çıkış tarihi sızdırıldı!

Ubisoft geçtiğimiz gün yayımladığı 30 saniyelik bir video ile resmi olarak bizlere Watch Dogs 2’yi göstermişti ve 2 gün içerisinde de tam tanıtımın yapılacağının sözünü vermişti. Oyuncular bu tanıtımı beklerken, daha erken bir şekilde Watch Dogs 2’nin bilgiler gün yüzüne çıktı. IGN’in Watch Dogs 2 reklamını erkenden yayımlaması ile birlikte oyuncular hem oyunun çıkış tarihini, hem de geçeceği şehri öğrenmiş oldu.

Sizlerin de yukarıdan görebileceğiniz bu reklam, şu sıralar IGN’in sitesinde doğal olarak bulunmuyor fakat Eurogamer erken davranarak bu reklamın görsellerini alabilmiş. Yanlışlıkla yayımlanan bu reklamın görseline baktığımız zaman, oyundaki ana karakterimizin daha önce sızdırılmış olan görsel ile uyuştuğunu görebiliyoruz. Ayrıca oyunun çıkış tarihi de net bir şekilde yazmakta, 15 Kasım 2016. Ayrıca yine görsele baktığımız zaman, daha önce de bilgisi sızdırılan San Francisco’yu görebilmek mümkün. Yani oyunumuz ünlü Golden Gate köprüsünün de bulunduğu şehirde geçiyor efendim.

IGN’in yapmış olduğu gibi Ubisoft da eğer bazı tuşlara erken basmazsa, Watch Dogs 2’nin ilk resmi görüntülerini önümüzdeki günlerde görebileceğiz. Hatta geri sayıma bakacak olursak, oyunun ilk gösterimine şu an itibari ile 30 saat kalmış.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar