slot malaysia Zombi Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Zombi Oyunları

Zombi Oyunları

Tüm zombi oyunu meraklılarına müjde! Az sonra tanıtacağım internet sitesi, zombi sevenlerin çok hoşuna gidecek. Zombioyunlari.com adı altında yayın hayatını sürdürmekte olan site, bünyesinde birbirinden kaliteli zombi oyunları barındırmaktadır.

Canınız internetten zombi oyunu oynamak istediği anda, bundan sonra tek yapmanız gereken şey, zombioyunlari.com isimli web adresine bağlanmak olmalıdır. Bu web sitesine girdiğiniz andan itibaren karşınıza çok sayıda eğlenceli zombi oyunu çıkacaktır.

Çevrenizde zombi oyunlarına özel ilgi duyan arkadaşlarınız var ise, onlara zombioyunlari.com sitesini tavsiye etmeyi unutmayınız. Şimdi sizlere sitede yer alan birkaç oyundan bahsedeceğim.

Katliam gecesi

İlk olarak Katliam Gecesi 2 oyunuyla başlayalım. Bu oyunda, sizin seçeceğiniz bir savaşçı, zombilerle mücadele edecektir. Elinizdeki silahları kullanarak önünüze çıkan zombileri öldürmek oyundaki başlıca göreviniz olacaktır.

Zombi ölüler ülkesi

Sitede kendine yer bulan bir diğer eğlenceli zombi oyunun adı: Zombi ölüler ülkesi oyunudur. Bu oyun, zombilerin yaşamış olduğu ölüler ülkesinde geçmektedir. Oyunda ölüler ülkesindeki tüm zombileri ortadan kaldırmanız gerekecektir.

zombi 3

Balonlar ve Zombi 3 oyunu da, sitenin popüler zombi oyunlardan bir tanesidir. Zombioyunlari.com adresinde, tüm bu adı geçen oyunlar ve çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

Sitede aynı zamanda zombi oyunları dışında da çeşitli oyun oynama kategorileri sizleri bekliyor. Herkese keyifli oyunlar dileriz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar