Gönderen Konu: Açıklama Bekliyoruzzz  (Okunma sayısı 1971 defa)

Çevrimdışı kotuchocuk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Açıklama Bekliyoruzzz
« : 04 Eylül 2008, 16:28:04 »
nerdeyse ödüllü turnuvaların hepsinde aynı sorun yaşanıyor. belkide ödüllü olduğu içindir. belkide amaç sadece sitenin üye sayısını artırıp turnuvanın saçma bi bahane ile kapatılmasıdır. ADam diyorki bu turnuvayı ben yönetiyordum sen niye eşleşmeleri yaptın halbuki eşleşmeler yapılalı 4 gün olmuşken bunu söyleyen birinin siteyle ilgilendiği söylenebilirmi. karşı tarafta ben sana pm atttım msnden o kadar şey yazdım ama cevap vermedin. diğer adamın cevabıda çok ilginç ben seninle konuşmam...

Ya adam akıllı bi karar verin turnuva iptal olursa bidaha kimse bu siteye güvenemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Açacaksanız adam gibi ödül koyunki ortaya böyle sorunlar olmasın sonrada bahane uydurup durmayın

Nese bi açıklama bekliyoruz turnuva ne olacak...

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2008, 16:40:19 »
2 Dk yA cevaplıcam ben !

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2008, 16:42:09 »
NE SALAK ADAMSINIZ AMAÇ ÜYE ÇEKMEK FALAN DİİL BUNDAN ÖNCE 13TANE TURNUVA BİTİRİLDİ 250 KONTÖR ÖDÜLLÜ SAFMISIN SEN YA!!!

Çevrimdışı kotuchocuk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2008, 17:07:29 »
NE SALAK ADAMSINIZ AMAÇ ÜYE ÇEKMEK FALAN DİİL BUNDAN ÖNCE 13TANE TURNUVA BİTİRİLDİ 250 KONTÖR ÖDÜLLÜ SAFMISIN SEN YA!!!

doğru konuş adamın asabını bozma sensin salak *s@* adam akıllı konuş niye bi açıklama yapmadınız ya şimdiye kadar oruç oruç asabımı bozma benim

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
    • Profili Görüntüle
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2008, 17:07:57 »

doğru konuş adamın asabını bozma sensin salak *s@* adam akıllı konuş niye bi açıklama yapmadınız ya şimdiye kadar oruç oruç asabımı bozma benim
Bas git!

Çevrimdışı kotuchocuk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2008, 17:09:41 »

Bas git!

SEn basgit lan durduk yere hakaret eden sensin yönetici oldum diye adammı sandın lan kendini

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
    • Profili Görüntüle
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2008, 17:10:52 »

Bas git!

SEn basgit lan durduk yere hakaret eden sensin yönetici oldum diye adammı sandın lan kendini
Lan olm çok bilmiş gibi üye çekmek için yapıomuşuz kaç tane turnuva bitirildi haberin yok tabi adam olmayan sensin!

Çevrimdışı kotuchocuk

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2008, 17:12:23 »

Bas git!

Lan olm çok bilmiş gibi üye çekmek için yapıomuşuz kaç tane turnuva bitirildi haberin yok tabi adam olmayan sensin!

SEn insan olsan adam akıllı cevap verirdin kaç tane turnuva bitirildiği umrumda değil kaç gündür bi açıklama yapmıyorsunuz son gün geçeli 2 gün oldu hala tık yok

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2008, 17:14:39 »
devam etmiyecek diye bir şey demedik aynen devam konu kilit.

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
Açıklama Bekliyoruzzz
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2008, 17:15:01 »
Konu kilitlendi!