Gönderen Konu: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİ  (Okunma sayısı 2034 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİ
« : 23 Ağustos 2006, 23:57:15 »
SEVGİLİ ARKADAŞLAR 12.FİFA 06 CUP ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİNİZİ LÜTFEN BU KONUYA YAZİNİZ . BAŞKA YERLERE YAZİLAN MAÇ SONUÇLARİ HEMEN SİLİNECEKTİR. ÇEYREK FİNAL MAÇLARİ İÇİN SON GÜN 25 AĞUSTOS CUMA GÜNÜDÜR HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİ
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2006, 13:40:21 »
amett: 3-4 :metedinho
amett: 5-1 :metedinho

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2006, 21:30:29 »
Gfb_sero : 3 - 2 : masumtilki

masumtilki : 2 - 10 : Gfb_sero

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2006, 23:38:53 »
beyler adam maç sonucunu kafadan atmış yav yalancı herif adamın yalancılığı nedeniyle benim tur atlamış sayılmamı öneriyorum. ADMİNLERE DUYURULUR LÜTFEN GEREKENİ YAPIN BU YALANCIYA. AYRICA ADAM BENİ KANDIRDI BENİM İŞİM VARDI SONRA YAPALIM ŞİMDİ İŞİM VAR DEDİM ADAM BUGÜN SON GÜN HEMEN YAPALIM MAÇI DEDİ ALEL ACELE YAPTIRDI BANA MAÇI YALANCILIĞINA DOYMASIN BENDE MECBUREN İŞİM OLDUĞU İÇİN OYUNDAN ÇIKTIM ADAM HEP YALAN SÖLEYEREK YÜRÜTTÜ İŞİNİ 2. MAÇI DAHA BİTİRMEMİŞTİK 2. MAÇIN SKORUDA ÖYLE DEĞİL

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2006, 23:55:15 »
MASUM TİLKİ KARDEŞİM ÖNCELİKLE NE OLURSA OLSUN MAÇİN ORTASİNDA MÜCADELEDEN AYRİLDIĞİN İÇİN SUÇLU SENSİN  . BEN GFB_SEROO YU DİNLEDİM DAKİKA 35 İMİŞ VE 4-2 ÖNDE İMİŞ İLK MAÇİ DA 3-2 KAZANMİŞ. O SİRADA ARKADAŞİN DEYİMİNE GÖRE ADETA MAÇTAN ' KAÇMİŞSİN ' BU DURUMADA DA SEROO KARDEŞİM ÇOK SİNİRLENDİ TABİ HATTA BANA BUNUN GİBİ ADAMLARİN SİTEDEN ATİLMASİ GEREKTİĞİNİ BİLE SÖYLEDİ . MASUM TİKLİ KARDEŞİM BU YAPTİĞİN HAREKETE BEN DE BİR DEFASİNDA KENDİ MAÇİMDA ŞAHİD OLDUM SENİ 6 - 2 YENERKEN VE FARK AÇİLMAK ÜZEREYKEN SEN MAÇTAN ' KAÇTİN ' HAMACHİDEN CEVAP VERMEDİN MSNE GİRDİN VE UZUN SÜRE ORADA KALDİN . BU YAPTİĞİN HAREKET TURNUVA KURALLARİMİZA TAMAMEN AYKİRİ . MASUM TİLKİ KARDEŞİM ŞİMDİ SENDEN KİBARCA RİCA EDİYORUM : BUNDAN BÖYLE KATİLACAĞİN ONLİNE TURNUVALARDA MAÇ İÇERİSİNDE NE OLURSA OLSUN ERKENDEN AYRİLİRSAN MAÇİ 3-0 HÜKMEN KAYBETMEKLE BİRLİKTE SİTE YÖNETİMİNDEN  ÇİKARİLACAK KARAR SONUCU MÜSABAKALARDAN EN AZ 3 TURNUVA MEN CEZASİ ALACAKSİN . DOLAYİSİYLA SENDEN SENİN İYİLİĞİN İÇİN BUNDAN BÖYLE YAPACAĞİN KARŞİLAŞMALARDA NE OLURSA OLSUN MAÇİN ORTASİNDA ÇİKMAMANİ ÖNERİYORUM . BENİ ANLAYİŞLA KARŞİLADİĞİN İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER . ÖNÜMÜZDEKİ FİFA VE WORLD CUP TURNUVALARİMİZDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2006, 02:02:31 »
Aldınmı cvbını kardeşim bundan sonra başkasına suç atmadan önce kendinde biraz ara bu niye böle bi skor yazmış diye bi düşün buraya gelip saçmalamadan önce üstelik nie çıktın dediğimde ise hamchiyi kapayayıp msn ye geçtin ve cvp vermedin bide gelmiş hiç suçu yokmuş gibi beni bi üst tura çıkarın diye konuşuyosun önce adam ol maçtan kaçmamyı öğren haket galibyeti sende çık sen gel maçta her türlü çirkefliği yap sonra beni bi üst tura çıkarın olacak iş mi ya

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2006, 14:18:15 »
Hamza kardeşim ilginç bir şekilde bir türlü Rakibim olan Abdullahla karşılaşamıyorum.Ben saat 2'den yaklaşık akşam 7 ye kdar bekliyorum ama göremedim inşallah bugün karşılaşıp maçımızı yaparız.

Saygılarımla;Meslord

Çevrimdışı Fuis

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2006, 15:52:22 »
Hamza 1 - 4 Fuis

Fuis 4 - 5 Hamza

cok mükemel maclardi !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2006, 15:53:29 »
gerçekten güzel maçti ümit kardeşim tebrik ederim ilk maçin skoru da 4-1 olmasina rağmen en az birinci maç kadar çekişme doluydu ama şans bu sefer bana gülmedi eline sağlik kardeşim yari finalde başarilar dilerim

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2006, 15:55:33 »
 ilk maç (Deplasman)

Abdullah: 1-6 :Meslord

İkinci maç(ev)

Meslord: 7-1  :Abdullah

Rakibme Bütün oyun kurallarına uyarak maçın hızına pozitif etki yaptığı için teşekur ediyorum.

Saygılarımla; Meslord

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2006, 15:58:05 »
böylece yari finale yükselen dört isim belli olmuş oldu bunlar :

1.GFB_SEROO

2.AMETT

3.FUİS

4.MESLORD

yari final eşleşmeleri kura çekimi 3-4 dakika içerisinde duyurulacaktir. tüm katilimcilarimiza başarilar dilerim