Gönderen Konu: ***FİNAL***  (Okunma sayısı 4454 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: ***FİNAL***
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2006, 19:52:44 »
birde hamza abi defansta top çevirmek flan yasak deilmi hem bu sadık mıdır nedir 4-3 öne geçtiğinde dk 60larda veya 70lerde idi .yazıklar olsun hamza abi bunu yapacağını adım gibi biliyodum onu haklı göstereceğini hakkımı yiyon hamza abi....

NADİR KARDEŞİM DK 70 CİVARLARINDA TOP ÇEVİRMYE BAŞADIYSA OLMAZ ÖYLE Bİ R KONU FİFA 06 DA OLAN O YETKLİİL KİMSE ÇOK YANLIŞ KARAR VERMİŞ . AMA ONU BOŞVERRELİMDE

EĞER DK 70 CİVARLAIRNDA İSE OLMAZ ÖYEL ŞEY SON 5 DK HAAKI VARDIR TOP ÇEVİRMEYE

KALAN 20 DK NIN YENİDEN OYNANMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM HAMZA ABİ SENDE ÇOK YANLIŞ BİR HAK VERMİŞİSİN

BEN BURDA NADİRİ DEĞİL HAKLI OLNAI KORUYORUM BU OLAY SADIK A GELSEYDİ AYNI ŞEYİ SÖYLERDİM

CAVABINI BEKLİYORUM HAMZA ABİ

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #13 : 27 Kasım 2006, 20:28:14 »
ama hamza abi hatırlıyosan ben 06 da 90.de 1 farkla öndeyken top çevirdim die diğer taraf maçı almıştı.bu yaptığın çok ayıp uyazık günah hamza abi hakkımı yiyosunuz allah size gösterir bunu tamam hamza abi tamam anladım seni de.yazıklar olsun.

nadir öncelikle bana karşı daha düzgün bir üslübla konuş . ne demek o Allah size gösterir laflari . bana sadıkın kaçinci dakikada topu çevirdiğini söylemedin ki . eğer 70.dakkadan itibaren böyle bir şey yapmışsa son 20 dakika bir daha oynanir elbette . fakat son 4-5 dakikada topu ayağinda tutup seni oyalimişsa böyle bir durum söz konusu olamaz . senden adam gibi bir açıklama bekliorm . bana henüz tam bir açıklama yapmadan bu konuda bir hüküm vermememi bekliyorsun . bende kendi kararimi açikladim ve dedimki : rakibin şayet maçin son dakikalarinda top çevirmiş ise bu maçi en baştan oynanma gibi bir durum söz konusu değil dedim . fakat son 20 dakka oyunu tamamen soğutarak topu sirf kendi ayağinda tutmuş ise : son 20 dakika bir daha oynanacaktir .   

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 27 Kasım 2006, 20:41:46 »
ama hamza abi hatırlıyosan ben 06 da 90.de 1 farkla öndeyken top çevirdim die diğer taraf maçı almıştı.bu yaptığın çok ayıp uyazık günah hamza abi hakkımı yiyosunuz allah size gösterir bunu tamam hamza abi tamam anladım seni de.yazıklar olsun.

nadir öncelikle bana karşı daha düzgün bir üslübla konuş . ne demek o Allah size gösterir laflari . bana sadıkın kaçinci dakikada topu çevirdiğini söylemedin ki . eğer 70.dakkadan itibaren böyle bir şey yapmışsa son 20 dakika bir daha oynanir elbette . fakat son 4-5 dakikada topu ayağinda tutup seni oyalimişsa böyle bir durum söz konusu olamaz . senden adam gibi bir açıklama bekliorm . bana henüz tam bir açıklama yapmadan bu konuda bir hüküm vermememi bekliyorsun . bende kendi kararimi açikladim ve dedimki : rakibin şayet maçin son dakikalarinda top çevirmiş ise bu maçi en baştan oynanma gibi bir durum söz konusu değil dedim . fakat son 20 dakka oyunu tamamen soğutarak topu sirf kendi ayağinda tutmuş ise : son 20 dakika bir daha oynanacaktir .   
ewt hamza abi özür dilerim.ewt sadık 70dklerde falan 4-3 öne geçti sonra hep oyunu soğuttu.artık karar sizin ben bilmmm

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #15 : 27 Kasım 2006, 20:44:18 »
70.dakikadan itibaren oyunu soğutmuş ise bu yaptiğini tasvip etmem büyük yanliş olur elbette . bu durumda son 20 dakika 5-3 ten devam edilerek oynansin bana kalırsa en adili bu .

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 27 Kasım 2006, 20:44:53 »
ama hamza abi ben top çevirmiştim bi ara turnuvada tüm maç baştan oynanmıştı hemde ben 90 dk de top çevirmiştim....niye böle haksızlık yapıosuunuzda

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #17 : 27 Kasım 2006, 20:52:57 »
ama hamza abi ben top çevirmiştim bi ara turnuvada tüm maç baştan oynanmıştı hemde ben 90 dk de top çevirmiştim....niye böle haksızlık yapıosuunuzda

dakika 90 da top çevirmiş isen neden maçi en baştan oynatalim nadirdiğim akıl var mantık var :D senin dediğin o olay geçen sene GOLD İNTERNATİONAL SUPER LİGİnde oldu ve o maç , topu son 2 dakikada çevirmenden dolayi tekrar edilmedi . maç sonu alisse ile karşılıklı , adınıza yakışmayacak bir tartişmaya girdiniz . bizde bu durumdan ötürü evren kardeşimle karşılıklı düşünüp bir karara vardik ve her ikinizede 3-0 hükmen yenilgi karari verdik

verilen son karar için tek bir itiraz dahi yaparsam bu maçi 5-3 sonlandiracağim . şimdi sadıkı bul ve son 20 dakikayi 5-3 ten devam ederek oynayin .

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 27 Kasım 2006, 21:24:14 »
niye 5-3 den abi ya 4-3 den son dk de attı 5. golü

Çevrimdışı djarum black-

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Kasım 2006, 12:27:51 »
gel 20 dkka oynıyak naıslsa yencem 5-3  ;D
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı djarum black-

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Kasım 2006, 13:24:46 »
hamza abi varmısın iddaya maçötan sonra gene sorun çıkarcak eğer çıkarmassa 20 repimi sil eğer bilirsem 20 rep daha ver adım gibi biliyom gene bişeyler bulacak  ;D >:(
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ultrAslan54

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 8
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2006, 16:02:08 »
hamza abi sadık 4-3 öne geçtikten sonra hep zaman geçirdi hep top çevirdi hamza abi zaman geçirmek yasak deilmi hatırlıyosan bi turnuvada ben aliisse ile yaparken ben yeniyodum 90dk de zaman geçirdim die maç onun olmuştu hatırlasna hamza abi hep top çevirdi sadık öne geçtikten sonra bu kural dışı bişe bu maç tekrarlancak.

futbolda zaman geçirmekten doğal bir şey olamaz nadir . eğer sen 1 farkli öndeysen ve maçin son dakikalarina gelinmiş ise doğal olarak topu rakibe vermeyip kendi ayağinda tutmak isteyeceksindir . bunu günümüz futbolunda da görebilirsiniz . burada da sadık kardeşim 4-3 öndeyken maçın sonlarina doğru bir süre top çevirmiş sanirim . bunda kural dışı hiç bir hareket görmüyorum . aynisini bende olsam yapardim zaten . ve yapiyorumda . fakat ölçüsünü kaçirmadan .

HAMZA BUNDAN BİKAÇ TURNUVA ÖNCE 1DK. TOP ÇEVİRDİM DİYE METEDİNHOYLA TEKRAR MAÇ YAPMAK ZORUNDA KALMIŞTIM BU NASIL İŞ ANLAMADIM???

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2006, 16:07:52 »
hamza abi sadık 4-3 öne geçtikten sonra hep zaman geçirdi hep top çevirdi hamza abi zaman geçirmek yasak deilmi hatırlıyosan bi turnuvada ben aliisse ile yaparken ben yeniyodum 90dk de zaman geçirdim die maç onun olmuştu hatırlasna hamza abi hep top çevirdi sadık öne geçtikten sonra bu kural dışı bişe bu maç tekrarlancak.

futbolda zaman geçirmekten doğal bir şey olamaz nadir . eğer sen 1 farkli öndeysen ve maçin son dakikalarina gelinmiş ise doğal olarak topu rakibe vermeyip kendi ayağinda tutmak isteyeceksindir . bunu günümüz futbolunda da görebilirsiniz . burada da sadık kardeşim 4-3 öndeyken maçın sonlarina doğru bir süre top çevirmiş sanirim . bunda kural dışı hiç bir hareket görmüyorum . aynisini bende olsam yapardim zaten . ve yapiyorumda . fakat ölçüsünü kaçirmadan .

HAMZA BUNDAN BİKAÇ TURNUVA ÖNCE 1DK. TOP ÇEVİRDİM DİYE METEDİNHOYLA TEKRAR MAÇ YAPMAK ZORUNDA KALMIŞTIM BU NASIL İŞ ANLAMADIM???

aga ama sen 80. dkde top çevirdin

Çevrimdışı djarum black-

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2006, 16:09:48 »
nerde bu adam yaa beklemek zorundamıyım onu  >:( :)
Mustafa Kemal Atatürk