Gönderen Konu: Ankaragücü'ne Mısırlı kaleci!  (Okunma sayısı 640 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ankaragücü'ne Mısırlı kaleci!
« : 02 Eylül 2008, 16:17:24 »
Ankaragücü'ne Mısırlı kaleci!
Turkcell Süper Lig'e mağlubiyetle başlayan Ankaragücü, Hollanda 1. Ligi ekiplerinden Feyenoord'da forma giyen Mısırlı kaleci Sherif Ekramy ile anlaşmaya varırken, Ekramy, "Türkiye'de büyük başarılar yakalamayı hedefliyorum" dedi.

26 Ağustos 2008 , 11:00

Yorumlar (83)Arkadaşına GönderFacebook'ta PaylaşYazdır

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Ankaragücü
Başkent temsilcisi, Hollanda'nın Feyenoord takımında forma giyen 25 yaşında ve 1.91 metre boyundaki Mısırlı kaleci ile daha önce anlaşma sağlamış, ancak iki kulüp futbolcunun bonservisi konusundaki görüşmelere devam ediyordu.

Feyenoord Kulübü ile bugün görüşen ve bonservisi konusundaki pürüzleri ortadan kaldıran Ekramy, yaptığı açıklamada, Türk futbolunun Mısır'da büyük bir ilgiyle takip edildiğini belirterek, ''Türkiye'de büyük başarılar yakalamayı hedefliyorum'' dedi.

Türkiye liginde birçok Mısırlı futbolcunun forma giydiğini hatırlatan Ekramy, ''Mısırlı Ahmed Belal, daha önce Ankaragücü'nde forma giymişti. Ankaragücü'nü onun sayesinde daha önceden biliyordum. Türkiye'de, Mısır futbolunun önde gelen isimlerinden El Saka ve Ahmed Hassan gibi kendimi sevdirmek istiyorum. Yeni takımıma elimden gelenin en iyisini vererek katkı sağlamaya çalışacağım. Bu transfer umarım hem benim, hem de Ankaragücü için faydalı olur'' diye konuştu.
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs