Gönderen Konu: BİLAL ÇUBUKÇU GENÇLERBİRLİĞİN'DE ! . .  (Okunma sayısı 617 defa)

Çevrimdışı Aykut

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 263
  • 5L4V€N B!L!Ç
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİLAL ÇUBUKÇU GENÇLERBİRLİĞİN'DE ! . .
« : 10 Temmuz 2008, 20:36:40 »

BİLAL ÇUBUKÇU GENÇLERBİRLİĞİN'DE :

Gençlerbirliği, Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin'de forma giyen Bilal Çubukçu ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.
Kırmızı-siyahlı ekibin basın sözcüsü Muammer Akyüz, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki imza töreninde yaptığı konuşmada, bu sezon transferleri büyük ölçüde tamamladıklarını belirterek, "Bundan sonraki transferlerimiz ihtiyaçtan değil, Genrçlerbirliği'ne ve Türk futboluna iyi futbolcu kazandırmak için olacak. Kafamızdaki şablon büyük ölçüde tamamlandı. Bilal de umarım hem kulübümüze hem de Türk futboluna çok faydalı bir futbolcu olacak" diye konuştu.

Akyüz, geçen sezon yaşanılan şanssızlıklardan dolayı hedeflerine ulaşamadıklarını vurgulayarak, "Bu sezon kadromuza çok güveniyorum. İşi çok sıkı tutuyoruz. Tabii ki hedefimiz yine Avrupa kupaları. Hatta gönlümüzden Şampiyonlar Ligi geçiyor. Umarım iyi bir sezon geçiririz" dedi.

Gurbetçi futbolcu Bilal Çubukçu da futbola Almanya'da başladığını ifade ederek, Gençlerbirliği'ne geldiği için çok mutlu olduğunu ve kulübünü mutlu etmeye çalışacağını söyledi.

Bu sezon Trabzonspor'un da kendisini transfer etmek istediği hatırlatılan Çubukçu, "Evet böyle bir durum vardı, ancak ben Gençlerbirliği'ni tercih ettim" dedi.

KAYNAK : FANATİK