Gönderen Konu: Bu takım çok can yakar"  (Okunma sayısı 543 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bu takım çok can yakar"
« : 14 Ağustos 2008, 17:09:39 »
Bu takım çok can yakar"
Ankaragücü'nün yeni transferi Mehmet Yılmaz, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, ''Bu takım çok can yakar'' dedi.

Sarı-lacivertli futbolcu, kamp yaptıkları Bad Wörishofen'daki Kneippkur Hotel'de, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisini yurt dışından 3 takımın istediğini, ancak eşiyle birlikte karar vererek Ankaragücü'nü tercih ettiklerini söyledi. Sarı-lacivertli takımı seçmesindeki en büyük nedenin kulüp başkanı Cemal Aydın olduğunu ifade eden golcü futbolcu, ''Başkanım 10 yıldır bana Ankaragücü formasını giydirmek istiyordu, ancak bir türlü olmuyordu. Kısmet bu sezonaymış'' dedi.

Trabzonspor altyapısında başladığı futbola Trabzon Telekom, Gümüşhane Doğanspor, Çanakkale Dardanelspor, Altay, Samsunspor, Trabzonspor ve Ankaraspor'da devam eden Yılmaz, amacının 1-2 sezon sonra yurt dışında oynamak olduğunu ve daha sonra da futbola antrenör olarak devam etmek istediğini söyledi. Ailesinde birçok futbolcu olduğunu belirten Yılmaz, şunları söyledi: ''Benim sülalemde bir çok futbolcu var. Ağabeyim Coşkun Yılmaz, Ekrem Al'ın yardımcılığını yapıyor. Ofspor antrenörü Erdoğan Yılmaz da amcam. Daha sayamayacağım birçok akrabam futboldan ekmek yiyor. Benim amacım da futboldan hiçbir zaman kopmamak.''

-TARAFTARA MESAJ-

Ankaragücü'nün çok iyi bir taraftara sahip olduğunu ifade eden Mehmet Yılmaz, taraftarlarının hep yanında olmasını istediğini vurgulayarak, ''Taraftarımız iyi günde kötü günde bizi desteklesin. Her maçta gol atacağım diye bir şey yok. Bir maçta atarım diğer maçta attırırım. Çok iyi bir takım olduk. Savaşan ve mücadeleyi hiç bırakmayan bir takımız. Bu takım çok can yakar'' diye konuştu.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs