Gönderen Konu: Özdilek: Önemli olan çeyrek finaldi  (Okunma sayısı 681 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Özdilek: Önemli olan çeyrek finaldi
« : 21 Ocak 2009, 13:18:52 »
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Gaziantepspor karşısında iyi bir oyun sergilediklerini, en önemli noktanın ise çeyrek finale yükselmek olduğunu söyledi.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 16:30 TSİ 17 Ocak 2009 Cumartesi

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, lige verilen arada yapılan transferlerin yerinde olduğunun, Gaziantepspor maçında görüldüğünü bildirdi.

Fortis Türkiye Kupası maçında Gaziantepspor'u 2-0 yenen kırmızı-beyazlı ekibin teknik direktörü Özdilek, Gaziantepspor karşısında iyi oynadıklarını belirtti.

Özdilek, ''Ben zaten oyuncularıma güveniyordum. Önemli olan çeyrek finale çıktmaktı. Kupada bir üst turda karşımıza kim çıkarsa çıksın artık önemli değil. Ligde ikinci yarıda bizi daha zor maçlar bekliyor. Ama takımım umut vadediyor. Yaptığımız transferlerin yerinde olduğunu bu maçta gördüm. Galibiyeti dün doğan kızım Damla'ya armağan ediyorum'' dedi.

NURULLAH SAĞLAM

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam da, zorlu bir müsabaka oynayacaklarını önceden bildiklerini ve maça bu bilinçle çıktıklarını belirterek, ''Oyunun ilk bölümünde gerekli avantajı yakalayabileceğimiz pozisyonları bulduk. Ama bu pozisyonları değerlendiremedik. Bu maçı kazanabilirdik ama kaybettik. Antalyaspor turu geçti. Rakibimizi tebrik ediyorum'' dedi.

Sağlam, Mehmet Özdilek'in Antalyaspor'da görev almasından sonra, Antalyaspor'un çok iyi bir takım hüviyetini kazandığını sözlerine ekledi.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Özdilek: Önemli olan çeyrek finaldi
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2009, 13:21:00 »
evet antalya için önemli bir başarıdır bu.bakalım daha fazla ilerleyebilecekler mi