Gönderen Konu: FIFA 08 TURNUVALARIMIZDA RESMİ YAMA YÜKLENİLMESİ MECBURİ OLSUN MU ?  (Okunma sayısı 9862 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SİZCE DÜZENLEYECEĞİMİZ FİFA 08 TURNUVALARİNDA KATİLİMCİLARİN RESMİ PATCH YÜKLEMESİ ZORUNLU TUTULSUN MU , YOKSA SERBEST Mİ BIRAKİLSİN ?

YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
farketmez yani fifa 08 oynamıyorum ama fazla zararı olmaz diye düşünüyorum yamanın  :)
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
istemiorum
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Kesinlikle Zorunlu Tutulmasin Bence . Turnuvalarimiza Katilan Herkese Teker teker resmi yama yükletmenin kolay olmayacağini düşünüyorum . Oyunu Yamasiz haliyle oynarsak hiç bir sorun olmaz . Bildiğiniz gibi bi tarafta yama var,diğerinde yoksa bağlanti sağlanamiyor .

Zaten Resmi patchin fazla bir işe yarar yani da yok . Bazi takımlara bir kaç yeni oyuncu eklenmiş . Sırf bunun için Ben kalkıp Yama yüklemem . Altı üstü bir mb lik bir yamayi neden bu kadar abartiyorsun diye sormayin , Geçen Hafta Turnuvadaki rakibimle maçimizi oynayabilmemiz için bende resmi patch yüklemiştim . Maçimizi oynadiktan sonra nasil olsa yamayi silerim dedim ama bir türlü silinmedi . Oyunu Yeniden kurduğum halde işe yaramadi . Cd lerde elimde olmadiği için Cd den Pc me Exractladiğim dosyalari silip oyunu en baştan yükleyemedim . Kısacasi alti üst 1 mblik bi yama dediğiniz Resmi patch böyle sorunlara neden olabiliyor .

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
farketmez yani fifa 08 oynamıyorum ama fazla zararı olmaz diye düşünüyorum yamanın  :)

Sadece Fifa 08 oynayanlarin Oyunu geçerli sayacağiz .Sonuçta anketten çıkacak oylar Fifa 08 Turnuvalarina katilacak olanlari ilgilendiriyor . Katilimin için teşekkür ederim genede.

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle Zorunlu Tutulmasin Bence . Turnuvalarimiza Katilan Herkese Teker teker resmi yama yükletmenin kolay olmayacağini düşünüyorum . Oyunu Yamasiz haliyle oynarsak hiç bir sorun olmaz . Bildiğiniz gibi bi tarafta yama var,diğerinde yoksa bağlanti sağlanamiyor .

Zaten Resmi patchin fazla bir işe yarar yani da yok . Bazi takımlara bir kaç yeni oyuncu eklenmiş . Sırf bunun için Ben kalkıp Yama yüklemem . Altı üstü bir mb lik bir yamayi neden bu kadar abartiyorsun diye sormayin , Geçen Hafta Turnuvadaki rakibimle maçimizi oynayabilmemiz için bende resmi patch yüklemiştim . Maçimizi oynadiktan sonra nasil olsa yamayi silerim dedim ama bir türlü silinmedi . Oyunu Yeniden kurduğum halde işe yaramadi . Cd lerde elimde olmadiği için Cd den Pc me Exractladiğim dosyalari silip oyunu en baştan yükleyemedim . Kısacasi alti üst 1 mblik bi yama dediğiniz Resmi patch böyle sorunlara neden olabiliyor .

katılıorum bende yama istemiom
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle

Sadece Fifa 08 oynayanlarin Oyunu geçerli sayacağiz .Sonuçta anketten çıkacak oylar Fifa 08 Turnuvalarina katilacak olanlari ilgilendiriyor . Katilimin için teşekkür ederim genede.

bende zaten oy vermedim sadece düşüncemi belirttim demişmiyim serbest kalsın yada zorunlu tutulsun  fazla zarar vermez diye düşüncemi söyledim yani tabi  canlı olarak deneyemedim oda var ama ben sadece fikrimi söledim :) :) :) :)
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Resmi Yama Yüklenmeli...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
resmı yama zorunlu olmalı !

Çevrimdışı DemoN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 9851
  • t 0 L Q a ^
    • MSN Messenger - unitedturkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
HAYIR !!
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2007, 19:07:34 »
YAMA KESİNLİKLE KULLANMAYALİM...

OYUNDAN ATİYOR HANGİ NE YAMASİ OLURSA OLSUN !

BEN BİLİYORUM DAHA ÖNCE FARKLİ YAMALAR DENENMİŞTİR...

Çevrimdışı DemoN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 9851
  • t 0 L Q a ^
    • MSN Messenger - unitedturkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
+ OYUNUN ORİGİNALİğİ HER HALİ İLE DAHA GÜZELDİR !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Şu ana kadar :

3 Oy : Yasak olsun

2 Oy : Zorunlu Tutulsun