Gönderen Konu: Gökhan Ünal Fenerbahçe'de Başarılı olabilir mi?  (Okunma sayısı 982 defa)

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Fenerbahçe geçtiğimiz gün Trabzonspor'da forma giyen milli futbolcu Gökhan Ünal'ı renklerine bağladı. Sizce Gökhan, takıma yararlı olacak mı? Transfer hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Gökhan Ünal Fenerbahçe'de Başarılı olabilir mi?
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2010, 15:32:59 »
Gökhan Ünal A Milli takım formasını da giymekte olan bir futbolcu. Ben oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Özellikle Kayserispor'da iken formunun zirvesindeydi lakin Trabzonspor'da oldukça talihsiz bir devre geçirdi. Bu hali ile takıma yararlı olmaz fakat eski Gökhan Ünal gibi oynarsa Semih ve Guiza'ya bir alternatif olarak takıma yararlı olabilir. Sonuçta 3 kulvarda birden mücadele ediyoruz. Cezalar, Sakatlıklar mutlaka olacaktır. Gelelim Gökhan, Guiza ve Semih'i kesebilir mi sorusuna. İhtimal bile vermiyorum. Ve bana göre şu an takımın ihtiyaci Guiza ve Semih'i kesebilecek nitelikte bir forvet oyuncusu. Alternatifli kadro elbette güzeldir o sebeple transfere sıcak bakıyorum fakat beklentilerimiz bu değil Özellikle Avrupa'da başarı istiyorsak

Çevrimdışı Neco85

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
Gökhan Ünal Fenerbahçe'de Başarılı olabilir mi?
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2010, 08:21:25 »
her zaman alternatıf olur. yerinde transfer