Gönderen Konu: "Unutulmaz maçlar izleteceğiz!"  (Okunma sayısı 663 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"Unutulmaz maçlar izleteceğiz!"
« : 26 Ağustos 2008, 08:02:55 »
Grup ikincisi olarak Bank Asya 1. Ligi'ne yükselen Kardemir Karabükspor, Ovacık ilçesinde teknik direktör Turgut Uçar yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Adeta kışla eğitimi gibi çalışmalarını sürdüren Karabükspor, lige hazır olduğunu gösterdi. Kondisyon ve taktik çalışmaları ile Ovacık'ta kamp yapan Kırmızı-mavili ekip, daha sonra çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürecek.

Kardemir Karabükspor oyuncuları ve teknik heyetiyle sezon öncesi bir araya gelen Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut, oyuncularla bir süre sohbet etti.

Bu sezon yeni transferlerle sporseverlere unutulmaz karşılaşmalar izleteceklerini ifade eden Tankut, "Her zaman futbolcularımızın yanında olacağız. Bu şehir bizden çok şey bekliyor. Şehir bizlere inanıyor. Bu sezon şampiyonluk gibi ya da bir üst gruba çıkma gibi büyük hedeflerimiz yok. Bizim hedefimiz bu sezon bu ligde tutunarak ilk 6 arasında yer almak. Önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız Giresunspor karşılaşmasına tüm Karabük halkını ve sporseverlerimizi davet ediyoruz" dedi.

Takımın arzuladıkları seviyeye geldiğini söyleyen Uçar, "3 evre olarak Gerede'de yaptığımız kamp çalışmalarımız çok iyi geçti. Takım artık arzu ettiğimiz seviyeye gelmiştir. Futbolcularımızın kendi aralarındaki ilişkiler, takımın teknik ve taktik uyumu gelişmesi çok iyi. Artık lig maçlarını bekliyoruz. Takımın genel gelişimi bizim için olumlu. İnşallah ilk maçla birlikte bunu göstereceğimize ve ispat edeceğimize inanıyorum. Hazır olabilecek en maksimum seviyede biz hazırız. Ligin ilk maçları zordur. Bundan farklı bir anlam çıkarmayın. En hazır seviyede hazırız. Yaptığımız hazırlık maçlarında da bunu gösterdik zaten. Kadromuzda 26 oyuncumuz var ve ben hepsine güveniyorum" diye konuştu.

Diğer yandan Kardemir Karabükspor, bu akşam Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda sezon açılışını gerçekleştirecek. Açılışta, şarkıcı Hadise de bir konser verecek.