Gönderen Konu: İşte Kartal’ın düşündüğü isim !  (Okunma sayısı 283 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
İşte Kartal’ın düşündüğü isim !
« : 19 Kasım 2006, 06:07:42 »
Kendi sahasında geçen hafta Sivasspor’a yenilen Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler devam ediyor.

Maç sonrası olağanüstü hal ilan edilen siyah beyazlı kulüpte, başarıya ulaşmak için her türlü yol deneniyor. Son olarak Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde toplantı yapan Beşiktaş yönetimi, Jean Tigana’ya alternatif olacak isimleri belirlemeye çalışıyor. Kredisini doldurduğu düşünülen Fransız teknik adamın yerine arayışlara giren Beşiktaş yönetiminin, adayları arasında göreve en yakın isim Mircea Lucescu. Siyah beyazlı yöneticilerin telefonla aradığı Rumen teknik adamın, Beşiktaş’a gelmeyi kendisinin de arzu ettiği, ancak kesin kararını verebilmek için Aralık ayının sonuna kadar süre istediği öğrenildi.

Lucescu, siyah beyazlı takmın durumunu Ukranya’dan takip ettiğini söylediği yöneticilere, "Elimde sihirli değnek yok. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumun da farkındayım. Ama çok güzel günlerimin geçtiği bir kulübe tekrar görev yapmak beni mutlu eder. Ancak Ukranya’da da vermiş olduğum sözler var. Kimseyi yüzüstü bırakmak istemiyorum. Sizden tek istediğim bana Aralık ayı sonuna kadar süre vermeniz. Kesin kararımı yılbaşına doğru açıklayacağım" dedi.

Milliyet

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
İşte Kartal’ın düşündüğü isim !
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2007, 17:21:57 »
haber için tesekkurler