Gönderen Konu: Özkan: "Tek rakibim Arda"  (Okunma sayısı 296 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Özkan: "Tek rakibim Arda"
« : 20 Ekim 2007, 23:32:06 »
Özkan: "Tek rakibim Arda"

Beşiktaş'ın parlayan yıldızı Serdar Özkan, Yavru Kartal Dergisi'nde minik Beşiktaşlılar ile röportaj yaptı, düşüncelerini açık açık dile getirdi.Şu anda kendisine Galatasaraylı Arda'yı rakip olarak gördüğünü söyleyen siyah-beyazlı futbolcu, "Oyun stillerimiz hemen hemen aynı. O solda oynuyor ama zaman zaman ortaya doğru da kayıyor" ifadesini kullandı. Türkiye'deki her genç futbolcunun idolünün Sergen Yalçın olduğunu da söyleyen Serdar, "Ben de onu örnek alıyorum. Avrupa'da ise en çok Zidane'ı beğeniyorum" yorumunu yaptı.
Okul yıllarından da bahseden Beşiktaşlı oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Okuldayken öğretmenlerim derslerimden çok karakterimi överlerdi. O yüzden de bana kötü not vermezlerdi. Ayrıca derslerim de orta sona kadar epey iyidi. Ama lisede kendimi iyice futbola verdiğim için notlarım düşmüştü. Yine de iyiydi diyebilirim. Zaten şu anda da üniversitede okuyorum."

Serdar, "Futbolcu olmasaydın ne olurdun?" sorusuna ise, "Büyük ihtimalle tır şoförü olurdum. Çünkü babamın mesleği" diye konuştu.