Gönderen Konu: Şampiyon oluruz!  (Okunma sayısı 437 defa)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Şampiyon oluruz!
« : 15 Mart 2007, 15:29:26 »
Şampiyon oluruz!
Başkan konuşuyor: Her şey Erciyes ve G.Birliği maçlarına bağlı. Eğer 6 puan alırsak...
15.03.2007

Hedef 2’de 2
Geçen sezon “Biz kupayı alalım, Galatasaray şampiyon olsun” diyerek olay yaratan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in sözleri yine gündem yaratacak... Siyah-Beyazlı ekibe çok güvendiğini söyleyen Demirören, “Bizim işimiz Kayseri Erciyesspor ve Gençlerbirliği’yle... Önümüzde çok zorlu ve kritik iki maç var. Her şey, bu iki maçtan alacağımız 6 puana bağlı. Eğer İnönü Stadı’nda Kayseri Erciyesspor’u, Ankara’da da Gençlerbirliği’ni yenersek Süper Lig’de mutlu sona ulaşırız” dedi.

‘Dikkat etmeliyiz’
Fenerbahçe’den 6 puan geride olmalarına karşın zirveyi devralabileceklerini ifade eden Siyah-Beyazlılar’ın patronu, “İnönü’de Fenerbahçe’yle karşılaşacağız. Rakibimizi mağlup edip, ipi göğüsleyeceğimize inancım tam” ifadesini kullandı. Beşiktaş’a karşı bilinçli bir ceza kampanyasının yürütülmediğini dile getiren Başkan, “Böyle bir davranışa kimse cesaret edemez. Ancak Beşiktaş camiasının da taraftar ve yönetim olarak çok dikkat etmesi gerekiyor. Çok kritik haftalar geçiriyoruz” ifadesini kullandı.

‘Taraftara güveniyorum’
“Tribün olaylarında her fırsatta geçmişte yaşananları öne sürüyorlar” diyen Yıldırım Demirören, “Beşiktaş kulübü olarak bu tip olayların önüne geçmeli ve istenmeyen görüntülerin önüne geçmeliyiz. Centilmen Beşiktaş taraftarlarına güveniyorum. Ayrıca yönetim kurulunda konuşulanların basına yansımasını da kabul edemiyorum. Bunlarda kimin parmağı varsa, ismi kim olursa olsun, kapının önüne koyacağım” diye konuştu.

Orhan YILDIRIM

Beşiktaş’ın kalan maçları
K.Erciyesspor
Gençlerbirliği (D)
Ç.Rizespor
Sakaryaspor (D)
Antalyaspor
Sivasspor (D)
Fenerbahçe
Bursaspor (D)
Ankaraspor
Kayserispor (D)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Şampiyon oluruz!
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2007, 21:54:43 »
paylaşım için teşekkürler kardeş
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Şampiyon oluruz!
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2007, 18:34:15 »
ne demek

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Şampiyon oluruz!
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2007, 19:29:55 »
bilgi için çok tesekkur ederim kardesim.