Gönderen Konu: Bursaspor ile Trabzonzpor Birer Puana Razı Oldu  (Okunma sayısı 377 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Turkcell Süper Lig'in 4. haftasının açılış maçında Bursaspor'la Trabzonspor Bursa Atatürk Stadı'nda 1-1 berabere kalırken, Bursaspor camiasında kaçan 2 puanın üzüntüsü yaşandı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, 3 puanı hakkettiklerini söylerken, verilen penaltı kararına anlam veremediklerini söyledi. Maç sonu hayli üzgün olduğu gözlenen Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Türk futbolunun ilerlemesi için basit hataların yapılmaması gerektiğini belirtti.

Karşılaşma sonrasında açıklama yapan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, Bursapor'un her geçen gün iyiye gittiğini dile getirerek, "Maçtan önce Bursaspor'un iyi takım olduğunu söylemiştim. Kazanan biz olmalıydık. Penaltı kararı nasıl bilmiyorum. Televizyonda izleyeceğiz. Penaltı olduğunu göremedik. İyi bir takımız. Taraftara çok teşekkür ediyorum. Maçta hiç küfür yoktu. Taraftarı arkamıza aldık ve artık başarı gelecek. Bülent Hoca'nın da istediği oyuncuları almak için elimizden geleni yapacağız. Birkaç

gün içinde yerli oyuncu transferini gerçekleştireceğiz" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise çok üzgün olduğunu belirterek, "Rakip iyi oynadı, iyi pas yaptı. İlk 5 dakika dışında maçın hakimi bizdik. Fazla bir şey söylemek istemiyorum. Hiçbir şey bu kadar basit olamaz. Türk futbolunun ilerlemesi için böyle hatalar yapılmamalı. Eğer penaltıysa pozisyon bir şey diyemem" şeklinde konuştu.

Maç sonu Bursasporlu futbolcularda kaçan 2 puanın üzüntüsü yaşandı. Yeşil-beyazlı futbolcu Veli Acar, iyi oynadıklarını kaydederek, "3 puanı hakkettik. Ama penaltı mı değil mi bilmem. 1 gol yedik ve 2 puandan olduk. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmadı. Hepsine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bursaspor'un golüne imza atan Yenal ise maça iyi hazırlandıklarını dile getirerek, "3 puan için çıktık. Umarım bundan sonrası daha iyi olur. Gol atmam benim için önemli değil. Önemli olan takımın başarısı" dedi.

- TRABZON BİR PUANDAN MEMNUN

Maç sonu Trabzonspor cephesinde ise alınan 1 puanın sevinci vardı. Bordo-mavili futbolculardan Tolga Seyhan, Bursa deplasmanının her zaman zor olduğuna dikkat çekerek, "Hava sıcaktı ve nem çoktu. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin" açıklamasında bulundu.

Bordo-mavili futbolcu Tolga Zengin de zor bir karşılaşma olduğunu vurgulayarak, "Bursa deplasmanında 1 puan iyi. Önümüzdeki maçlara bakacağız. 15 günlük arayı iyi değerlendirerek önümüzdeki maçı kazanmanın hesaplarını yapacağız" şeklinde konuştu.
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Bursaspor ile Trabzonzpor Birer Puana Razı Oldu
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2007, 22:00:52 »
Haber için saol