Gönderen Konu: Çuvalla para verseler de Trabzon'dan ayrılmam  (Okunma sayısı 434 defa)

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
Çuvalla para verseler de Trabzon'dan ayrılmam
« : 01 Ocak 2008, 12:30:21 »

"Çuvalla para verip, kulübün borçlarını karşılasalar bile gidemem. Trabzonspor'u sıkıntılı durumdan kurtarmak için ter döküyorum"

Önce Trabzon

"Çuvalla para verip, kulübün borçlarını karşılasalar bile gidemem. Trabzonspor'u sıkıntılı durumdan kurtarmak için ter döküyorum".

Süper Lig'de gol krallığında birinci sıraya yerleşen ve performansıyla tüm kulüpleri peşinde koşturan Gökdeniz Karadeniz, Fotomaç'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Çuvalla para bile verseler gidemem" diyen milli futbolcu "Sözleşmem devam ediyor. Trabzonspor'un tüm borçlarını kapatacak kadar para verseler bile gitmem mümkün 
değil. Şu an Trabzonspor'un içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkması için ter döküyorum. Tek düşüncem kulübümün başarısıdır" ifadesini kullandı. z

YÜKÜMÜZ ÇOK AĞIR
Fatih Tekke, Stepanov ve Risp'in takımdan gitmesiyle omuzlarına binen yükün ağırlaştığını belirten Gökdeniz Karadeniz, "Trabzonspor'u başarıya taşıma misyonu benim en önemli görevim. Bu sezon bunu başaracağıma inanıyorum. Her futbolcu gibi benim de Avrupa hayalim var ama benim hayatımda, her zaman olduğu gibi önce Trabzonspor geliyor. Bu sıkıntılı günleri aşacağız. Taraftarımıza başarı borcumuz var. Onları mutlu etmeliyiz" açıklamasını yaptı.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2008, 19:22:13 »
Haber için saol

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q