Gönderen Konu: Stepanov bugün yolcu  (Okunma sayısı 412 defa)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Stepanov bugün yolcu
« : 24 Temmuz 2007, 10:13:46 »
Porto Kulübü ile anlaşan Stepanov, dün yapılan idmanda takımla birlikte çalıştı.
24.07.2007

Porto Kulübü ile anlaşan Stepanov, dün yapılan idmanda takımla birlikte çalıştı. Bu futbolcunun bugün Portekiz’e gideceği bildirildi. Umut gibi saçlarını 3 numaraya vurduran Stepanov’un vize işlemlerinin tamamlanmasını beklediği öğrenildi. Genç futbolcu, gazetecilerin “Ne zaman gideceksin?” sorusu üzerine, “inşallah yarın (bugün)” diye cevap verdi.

Kombinelerde sıkıntı
Beklenen transferlerin yapılamaması nedeniyle Bordo-Mavili futbolseverlerin kombine biletlere gereken ilgiyi göstermediği belirtildi. Yönetimin satışları artırmak için fiyatlarda büyük bir indirim yapmasına karşın istenilen seviyeye ulaşamadığı iddia edildi. Öte yandan Galati maçının biletlerinin perşembe günü satışa çıkacağı ve fiyatların 5-50 YTL arasında değiştiği öğrenildi.

Seçim için çalışıyor
Bordo-Mavili kulübün Başkanı Nuri Albayrak, aralık ayındaki kongrede yeniden seçilebilmek için transfer çalışmalarının yanı sıra, tesis projesini de hayata geçirmek istiyor. “Hiçbir işi yarım bırakmadım” diyen Albayrak’ın projenin startı için, TBMM’de bakanlıkların yeniden şekillenmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına giderek onay alacağı belirtildi.

Forma Ersen’e yakın
Galati’ye ilk maçta 2-1 mağlup olan Karadeniz ekibinde oyuna sonradan girmesine rağmen 1 gol atmayı başaran Ersen Martin’in, rövanş maçında sahada olması bekleniyor. Ziya Doğan’ın formda olan oyuncunun yanı sıra Gökdeniz’i, kart cezalısı Çağdaş ve Yattara’nın yerine ise Erdinç ve Mustafa Keçeci’yi oynatacağı ifade edildi. Kaptan Hüseyin’in Avni Aker’de de defansta oynatılacağı açıklandı.

‘Herkes beni istiyor!’
Rusya’nın Zenit Takımı’nda forma giyen Fatih Tekke, kendisi hakkında sürekli transfer haberlerinin çıktığını belirterek, “Her gün bir takıma yollanıyorum ve herkes beni istiyor” dedi. Türkiye’den de bazı kulüplerin kendisi ile ilgilendiğini ifade eden Fatih, “Şu an transfer dönemindeyiz. Eğer beni isteyen bir takım varsa, önce Zenit’le görüşmeli” açıklamasını yaptı.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Stepanov bugün yolcu
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2007, 20:48:40 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive