Gönderen Konu: Tekke: "Keşke Aslan beni alsaydı"  (Okunma sayısı 555 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Tekke: "Keşke Aslan beni alsaydı"
« : 04 Eylül 2008, 11:25:04 »
Türk Futbolu’nun yetiştirdiği en yetenekli golcüler arasında yer alan Fatih Tekke, su sıralar futbol oynamak için can atıyor.

Trabzonspor’dan rekor bir bonservis ücretiyle Zenit’e transfer olan tecrübeli futbolcu son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Kendisini bomba gibi hissettiğini söyleyen Tekke “Hocam Dick Advocaat’ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye’ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor’u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.