Gönderen Konu: 'Trabzonspor'u şampiyon yapmaya geldim'  (Okunma sayısı 684 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
'Trabzonspor'u şampiyon yapmaya geldim'
« : 02 Şubat 2009, 17:48:52 »

EKLENME TARİHİ : 29.1.2009

9.71 Puan

En çok puan alanlar
En çok okunanlar
Bordo-Mavili kulüple 4.5 yıllık sözleşme imzalayan Alanzinho, “Eski takımım Stabaek´le mucizevi bir şampiyonluk yaşadım. Trabzonspor´u da şampiyonluğa taşımak istiyorum” diye konuştu.

Norveç’in Stabaek takımından transfer edilen Alanzinho, dün Bordo-Mavili kulüple 4.5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreni sırasında medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Brezilyalı orta saha oyuncusu, eski takımıyla mucizevi bir şampiyonluk öyküsü yaşadığını belirterek, “Trabzonspor’un da uzun yıllardır şampiyonluk hasreti çektiğini duydum. İtiraf etmek gerekirse, böyle şeyler duyunca heyecanlanıyorum. Çünkü asla azla yetinmeyen biriyim ve bu müthiş takımı da şampiyonluğa taşıyacağıma inanıyorum. Bunun için buradayım” diye konuştu.

‘Gol için yaratıldım’
Hücum oynamayı çok sevdiğinin altını özellikle çizen Alanzinho, “Daima atak yapmayı ve golü düşünen bir oyuncuyum. Topla birlikte ileriye doğru hızla mesafe katedebiliyorum. Dolayısıyla hızlı bir oyuncuyum. Asist yapmanın yanı sıra gol atarak da bulunduğum takıma katkı sağlayabiliyorum” diyerek, futbol karakteri hakkında bilgi verdi.

‘Önemli olan burası’
Türkiye’deki Brezilyalı meslektaşlarıyla kişisel olarak tanışma fır
satı bulamadığını vurgulayan Sambacı, “Alex, Deivid ve Roberto Carlos’u tanıyorum. Türkiye’den daha önce hiç transfer teklifi almadım. Transferimle ilgili menacerimle irtibat kuruyorum. Ama Avrupa’daki diğer ülkelerden gelen teklifler vardı. Stabaek ile onlar arasında ne yaşandı bilemiyorum ama bugün burada olmaktan çok mutluyum” diye görüş bildirdi.

Norveç’ten geldiler
Alanzinho’yu imza atarken takip etmek için Norveç’ten bir gazeteci ve televizyoncu geldi. Brezilyalı yıldız taraftarı selamlarken gösterilen ilgiye, yabancı medya mensupları çok şaşırdı.

Avni Aker’e hayran kaldı
İmzadan sonra Hüseyin Avni Aker Stadı’nı gezen Sambacı, “Stabaek’te 6 bin kişiye oynuyorduk. Burası muhteşem” dedi.

Alanzinho bu hafta kadroda
Trabzonspor’un yeni transferi, cumartesi günü Başkent’te Ankaraspor’la oynanacak maçın kadrosuna alınacak. Sambacı’nın maçın gidişatına göre oyuna dahil olabileceği öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal, Alanzinho’yu forvetin arkasında oyun kurucu olarak görevlendirmeyi düşünüyor. Başarılı hocanın, bu sistemde sol kanadı ise Colman’a teslim edeceği ifade edildi.

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2009, 18:24:54 »
haber için saol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2009, 22:26:58 »
Haber İçin Sağol

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta