Gönderen Konu: Umutla Ersan Trabzonun yarısı  (Okunma sayısı 394 defa)

Çevrimdışı N0RM

• 2. SINIF UYE
  • Puan 310
  • Narq0z
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Umutla Ersan Trabzonun yarısı
« : 08 Nisan 2007, 10:36:44 »
Turkcell Süper Lig'de 26 hafta sonunda 33 golü bulunan Trabzonspor'da, gollerin yarısı 2 forvet oyuncusundan geldi. Umut Bulut 10 gol, Ersen Martin ise 7 gol atarak, takımlarının gollerinin yüzde 51.50'sini kaydettiler.

Bordo-mavili takımın en golcü oyuncusu olan Umut Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kayseri Erciyesspor galibiyetiyle tekrar çıkışa geçtiklerini belirterek, ''Şimdi Gençlerbirliği'ne karşı oynayacağız. Gençlerbirliği iyi bir takım. Taraftarımız için bu maçı kazanmak istiyoruz. Kalan tüm maçlarımızı kazanıp ligi bitirebileceğimiz en üst yerde bitirmek istiyoruz'' dedi.

Ligde kaçırdığı goller sonrası kendisine yapılan eleştirileri de değerlendiren Umut, ''Gol kaçırmak benim için güzel bir olay. Sonuçta hiç pozisyona girmeden maçı bitirmek çok kötü bir şey. Gol atarsan iyi ama gol kaçırsam bile en azından o pozisyonun içindeyim. Her maç gol atmak için elimden gelen yapıyorum. Sonuçta gol de kaçıyor, ancak her golcü oyuncu gol kaçırır'' diye konuştu. Trabzonspor'un gol sıkıntısı yaşamadığını ifade eden Umut, şöyle devam etti:
''Bu attığımız gollerden belli. Trabzonspor, ben olayım Ersen ağabey olsun, bundan sonra gelecek santrforlar olsun, hiçbir zaman gol sıkıntısı çekmez. Takımın iyi oynaması halinde hedefim 20 goldü. Çünkü takım iyi olunca herkes daha iyi oynar. Bu hedefime ulaşmak istiyordum. İnşallah başarılı olurum. Önümüzdeki seneye iskelet kadroyla daha iyi girmeliyiz.''

Bordo-mavili takımdan ayrılan Fatih Tekke'nin Türkiye'nin en iyi santrforlarından biri olduğunu dile getiren Umut, ''Fatih ağabeyin başarısına söyleyecek bir şey yok. Ben de kendime güveniyorum. Trabzonspor'un golcüsü olabilmek için elimden geleni yapıyorum. Hedefim A Milli Takım'a yükselmek ve başarılı olmak. Sonuçta Fatih hocanın vereceği karar. Daha iyi performans sergileyerek (A) Milli Takım'a gitmek istiyorum'' dedi.

-ERSEN: ''SAKATLIKLAR ETKİLEDİ''-

Trabzonspor'un bir diğer golcü oyuncusu Ersen Martin ise bu sezon sakatlıklardan oldukça etkilendiğini belirterek, ''Burnumdan ve ayağımdaki problemlerden dolayı sıkıntılar yaşadım. Bir forvetin burnunun kırılması çok kötü olay. Bu beni en az 6-7 maç etkiledi. Şu anda da iyiyim. Hocam bana görev veriyor. Ben de elimden geleni yapacağım'' dedi. Trabzonspor taraftarının futbolu çok iyi bildiğini kaydeden Ersen Martin, ''Savaşan futbolcunun değerini biliyorlar. Ben de taraftar ile barışık bir insanım. Onlar beni seviyor, ben de onları seviyorum. Onlar için elimden geleni yapıyorum'' diye konuştu.

Ligi ilk 5 takım içerisinde bitirmek ve Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini ifade eden Ersen, şöyle konuştu: ''Bu tabii ki bizim için aslında bir başarı değil. Çok iyi bir kadromuz var ve daha yüksekleri hedefleyebiliriz. Ama bu sezon çok büyük sakatlıklar, şansızlıklar yaşadık. Yine de eğer ligi ilk 5'te bitirir ve Türkiye Kupası'nı kazanırsak bu bizim için iyi bir başarı olur.''

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Umutla Ersan Trabzonun yarısı
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2007, 13:03:32 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu