Gönderen Konu: F.Bahçe günlüğü  (Okunma sayısı 512 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
F.Bahçe günlüğü
« : 05 Ocak 2008, 08:56:06 »

F.Bahçe günlüğü

F.Bahçe bereketi
F.Bahçe'nin Antalya kampı yerli turistlerin yanı sıra yabancıların da büyük ilgisini çekiyor. Özellikle Roberto Carlos gibi bir dünya yıldızının olması yabancı turistlerin F.Bahçe'ye ilgisini doruğa çıkarıyor. Ayrıca diğer F.Bahçeli futbolculara da çok fazla ilgi gösteriliyor.

'100. Yıl'a rekor kitap
1907
Fenerbahçe Derneği, kulübün 100. yıldönümü için Türkiye'nin en büyük anı kitabını çıkaracak. 50x70 santim ölçülerindeki kitap 1907 adet basılacak. Ciltleme işlemi ise, bu boydaki kitaplara uygun tek matbaa olan Vatikan'daki Papalık Matbaası'nda yapılacak.

Yolculuk bugün
F.Bahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda Kayserispor'la oynayacağı maç için bugün Kayseri'ye gidecek. Saat 11.00'de uçacak olan sarı-lacivertli kafile yarınki maçtan sonra gece yine özel uçakla Antalya'ya dönecek. F.Bahçeli futbolcular, Kayseri'yi yenecekleri görüşünde birleştiler.

Seyirci müthiş
F.Bahçe'nin genç isimlerinden İlhan, kampta her şeyin mükemmel olduğunu belirtirken, Kayseri'de kötü hava şartları nedeniyle kendilerini zorlu bir maçın beklediğini söyledi. İlhan, "2. yarı Kadıköy'de muhteşem seyirci önünde oynayıp gol atmak isterim" diye konuştu.

Ben gittim aslı geldi
F.Bahçe'nin eski futbolcusu Mahmut Hanefi, Cuma namazında karşılaştığı eski arkadaşlarıyla hasret giderdi. Sivas'ta oynayan Mahmut Hanefi "Yıllarca bana 'Carlos, Carlos' dediler. En sonunda adamın kendisi geldi. Ben de artık Mahmut olarak idare ediyorum" dedi.

Topluca Cuma'ya
F.Bahçe'de yerli futbolcuların neredeyse tamamı dün Cuma namazına gitti. Belek Camii'ne giden futbolcular Sivasspor ve Pendiksporlu futbolcularla karşılaştılar. Camiinin içindeki otoparkta önde Sivas, arkada F.Bahçe otobüsünün olmasını ligdeki sıralamayı hatırlattı.

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
F.Bahçe günlüğü
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2008, 02:27:13 »
Haber için saol