Gönderen Konu: Kezman'dan veda sinyali!  (Okunma sayısı 272 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Kezman'dan veda sinyali!
« : 05 Haziran 2008, 05:59:26 »
Hakkında Fenerbahçe'den ayrılacağı konusunda haberler çıkan Mateja Kezman, Rus basınına yaptığı açıklamada ayrılık sinyalleri verdi. Rus futbolunun son yıllarda büyük bir gelişim gösterdiğine dikkat çeken Sırp oyuncu, özellikle Rusya Milli Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink'e övgüler yağdırdı. Hollandalı teknik adamın hayatında çalıştığı en iyi teknik direktör olduğunu vurgulayan Kezman, "Rusya'nın başında dünyanın en iyi hocalarından biri var. Onunla PSV'de birlikte çalışma şansı bulmuştum. Oyuncularını çok iyi motive eden bir hoca. Futbolcularını %100 performansla oynatabiliyor. Güney Kore e Avusturalya'da yakaladığı başarıları Rusya'yla da yakalayacaktır" dedi.

Rusya' için iki neden!
Daha önce de hakkında Rusya'ya transfer olacağı yönünde bir çok söylenti çıkan Kezman, bunun gerçekleşmesi halinde Rusya'da futbol oynamaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi. Son yıllarda Rus futbolunun büyük bir aşama kaydederek çıkışa geçtiğine değinen Sırp futbolcu, "Herşeyden önce Fenerbahçe ile kontratım devam ediyor. Ama Türkiye'de de kalsam, Rusya'ya ra gitsem benim için fark etmez. Rus futbolu her geçen gün daha da ileri gidiyor. İki ülkede de oynamak benim için mutluluk verir. Rusya'da oynamak için ikinci nedenim, Ortadoks bir ülkede yaşamak ve futbol oynamak benim için çok daha kolay olar" şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

Fanatik