Gönderen Konu: Ada yolcusu  (Okunma sayısı 546 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ada yolcusu
« : 16 Nisan 2010, 17:03:01 »
Ada yolcusu

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Menajeri Ahmet Bulut'a, "İngiltere'de oynamak istiyorum" diyen Arda Turan, başkan Polat'tan da kolaylık bekliyor.

Diyarbakır karşılaşmasında taraftarın protestosu ile karşılaşan Arda Turan'ın G.Saray defterini kapattığı öğrenildi. Yakın çevresine "Bunları hak etmedim. Benim için bu iş bitmiştir" dediği ifade edilen yıldız oyuncunun, menajeri Ahmet Bulut'la görüştüğü belirtildi. Arda'nın Bulut'a, "İngiltere'de oynamak istiyorum. Benimle ilgilenen kulüplerle görüşmelere başlayabilirsin" dediği ve yol ayrımı için düğmeye bastığı ifade edildi.

LİVERPOOL VE CİTY
Geçtiğimiz günlerde de Galatasaray'dan ayrılmak istediğini söyleyen Arda Turan'ın konuşmasına başkan Adnan Polat tepki göstermiş ve "Bu açıklamaları basına değil bana yap" demişti. Premier Lig takımlarıdan Liverpool ve Manchester City'nin takibinde olan yıldız oyuncunun birkaç gün içinde başkan Adnan Polat ile bir araya geleceği ve gitmek için bonservisinde kolaylık yapılmasını isteyeceği vurgulandı.

Kaynak: Fotomaç