Gönderen Konu: Emre Fener'e imza atınca içim 'cız' etti  (Okunma sayısı 376 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Emre Fener'e imza atınca içim 'cız' etti
« : 21 Ağustos 2008, 19:29:12 »
Emre Fener'e imza atınca içim 'cız' etti

G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat'tan samimi itiraf. Polat, "Emre 13 yaşındayken G.Saray'a benim dönemimde geldi. Onun F.Bahçe'ye imza attığını duyduğumda burukluk hissettim" ifadesini kullandı.

İçim cız etti

Emre'nin F.Bahçe'ye transferini ilk öğrendiğimde burukluk hissettim. Uzun boylu bir futbolcu arıyoruz Bizde hayat biter transfer bitmez.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili ilk kez konuştu. Lig TV'den Ömer Güvenç'e samimi açıklamalarda bulunan Polat, Emre'yi ezeli rakiplerine kaptırmalarının üzüntüsünü yaşadığını gizlemedi. İşte Polat'ın Emre'den başlayıp transfere uzanan o sözleri: "Emre'yi 13 yaşında Galatasaray'a ben getirdim. Birçok 
kişi o yaşta bir çocuğa 'Bu kadar para verilir mi' diye alay etmişti.

BAŞARI DİLİYORUM
Emre gitti yurtdışına, şimdi de tercihini başka bir kulüpten kullandı. Neticede hayat devam ediyor. Herkesin kendi tercihi. Ona da başarılar diliyorum. 'İçim cız etmedi' dersem yalan olur ama geçmişe bakarsak Bülent, Hakan Ünsal, Suat, Okan ve Emre'nin bende hep ayrı yeri var. Hepsi ufak yaştaydı bu takımı kurduğumuzda. İlk duyduğumda bir burukluk hissettim ama sonra 'neden olmasın' dedim.

BEDELLER YÜKSEK
Galatasaray'ın 3 tane golcüsü var. Kewell santrfor da oynayabilen bir oyuncu. Onunla beraber '4 tane var' diyebiliriz. Ama biz daha uzun boylu hava toplarına hakim tecrübeli bir oyuncu aramıyor da değiliz. Üst düzeyde olan futbolcuların bedelleri çok yüksek. Transfer yaparken Galatasaray'ın gerçeklerini de düşünmek zorundayız. Hayat biter transfer bitmez."
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır