Gönderen Konu: Forvete Trezeguet  (Okunma sayısı 488 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Forvete Trezeguet
« : 09 Nisan 2010, 19:06:30 »
Forvete Trezeguet

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Manchester City'den kiralanan Jo Alves ile 'devam etmeme' kararı veren sarı kırmızılı ekip, Fransız yıldızı gündemine aldı.

Gecelerin adamı
Galatasaray forvet transferi için yeniden çalışmalara başladı. Devre arasında Manchester City'den kiralanan Jo Alves'in futbolundan çok özel hayatıyla gündeme gelmesinden rahatsız olan sarı-kırmızılı yönetim, "Kalmak istiyorum" açıklamasına karşın Brezilyalı forveti sezon sonunda gönderme kararı aldı. Cimbom hemen alternatif arayışlarına da koyuldu.

2 talibi daha var
Brezilya'nın Lancenet gazetesi, Galatasaray'ın Juventus'ta forma giyen Trezeguet ile yakından ilgilendiğini yazdı. Gazete golcünün, Roberto Carlos'un çağrısı üzerine, ağustos ayına kadar Corinthians forması giyeceğini, ardından yeniden Avrupa'ya döneceğini açıkladı. 32 yaşındaki oyuncu ile Marsilya ve Monaco'nun da ilgilendiği belirtildi.

En hızlısı
Futbola Arjantin'in Platense takımında başladı. Daha sonra Monaco'ya ardından da Juventusa'a transfer oldu. 3 Serie A şampiyonluğu yaşadı. 1997 yılında Manchester United'a karşı attığı gol Şampiyonlar Ligi'nde atılan en süratli goldür. Attığı şutun hızı 157.33 km/h olarak ölçüldü. 1998 FIFA Dünya Kupası'nı kazanan takımda yer alırken, 2000 Avrupa Şampiyonası'nda İtalya'ya attığı altın golle takımına kupayı kazandırdı.

Kaynak: Fotomaç

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Forvete Trezeguet
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2010, 19:18:58 »
yüzde yüz sıkma haber ne rıjkaard ne de yönetim 32 yaşında forvet alır

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Forvete Trezeguet
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2010, 19:21:11 »
Bu tür haberler zaman zaman çıkıyor. Özellikle takım kötü gittiğinde bir kaç yıldız ismi manşetlere taşınır. Eğer gelirse çok başarılı bir transfer olacağını düşünmüyorum.