Gönderen Konu: Hakeme veryansın  (Okunma sayısı 396 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Hakeme veryansın
« : 26 Ocak 2009, 12:46:52 »
2-0 yenilgimizle sona eren maçın 45. dakikasında hakem Yunus Yıldırım tarafından kırmızı kartla oyun dışına gönderilen kaptanımız Ümit Karan maç sonunda Lig TV mikrofonlarına konuştu.

Bu şartlarda bu kadar

2-0 yenilgimizle sona eren maçın 45. dakikasında hakem Yunus Yıldırım tarafından kırmızı kartla oyun dışına gönderilen kaptanımız Ümit Karan maç sonunda Lig TV mikrofonlarına konuştu.Pozisyonda Ümit Karan'ın yan hakem ile girdiği bir tartışma ve yere düştükten sonra gösterdiği tepki önplandaydı. Peki Ümit Karan küfür etti mi? İşte golcü oyuncumuzun sözleri;
Ümit Karan: "Niye kırmızı kart gördüm bilmiyorum"
Sivasspor'un 2-0`lık üstünlüğü ile sona eren karşılaşmada kırmızı-Kart gören Ümit Karan yaptığı açıklamada, "Niye kırmızı kart gördüm bilmiyorum" dedi.

"13 senedir 1.ligde top oynuyorum. Hiçbir hakeme küfretmedim. Neden kırmızı kart gördüm hiç bilmiyorum.

10 kişi kalmamız bizi biraz daha zor duruma sokacağı belliydi. Bu şartlarda 1. ve 2. oynuyor. İptal edeceksin maçı. Ne zaman düzelirse o zaman oynatacaksın. Bu sahada neler olacağını bilmiyorsunuz. Biz maçtan önce de söyledik, yazık günah bu sahada. İnsanlar bundan ekmek kazanıyor, bu tarz sahalarda çok büyük sakatlık riskleri var."

Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Hakeme veryansın
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2009, 00:47:26 »
Haber İçin Sağol