Gönderen Konu: "Polat'ın sözlerine inanmak istemiyorum"  (Okunma sayısı 509 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Polat'ın sözlerine inanmak istemiyorum"
« : 18 Nisan 2010, 13:41:50 »
"Polat'ın sözlerine inanmak istemiyorum"

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Başkan'ın, “Bu protestolar takımı kendine getirir” sözlerine inanmak istemediğini söyleyen Albayrak, “Eğer bu doğruysa, o işin içinde başka şeyler ararım” diyerek ilginç bir imada bulundu.

Sarı-Kırmızılı kulübün eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, tribün protestosu hakkında ortaya çarpıcı bir iddia attı. NTV Spor Radyo’ya konuşan Albayrak, Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın, “Bu protestolar takımı kendine getirir, taraftara teşekkür ediyoruz” sözlerine inanmak istemediğini söyledi. “Adnan Başkan’ın böyle bir şey söyleyeceğini tahmin etmiyorum. Galatasaray’ın başkanı, futbolcularının, kaptanının yuhalanması ile ilgili böyle bir şey söylemişse, o işin içinde başka şeyler ararım! Böyle bir şey olamaz” diyen Albayrak, kendisine yöneltilen, “Futbolcu, tribünden gelen yöneticilerin bu tepkileri önleyememesine içerler mi?” sorusu üzerine de ilginç bir cevap verdi:

Üstü kapalı mesaj
“Kulağıma inanmak istemediğim şeyler geliyor. Anlatana, ‘Bana böyle şeyler anlatma lütfen’ dedim. Bunlar hoş şeyler değil. Bu insanlar durup dururken neden bunları yapıyor?”

Kaynak: Fanatik