Gönderen Konu: Sezon Sonu Yolcular  (Okunma sayısı 733 defa)

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Sezon Sonu Yolcular
« : 15 Nisan 2010, 20:01:46 »
Sezon Sonunda Sizce Galatasaray'dan kimler gönderilmeli?

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Sezon Sonu Yolcular
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2010, 22:24:24 »
Anketi Kimler Gönderilmeli şeklinde düzenledim. 3 oy kullanma hakkımıza göre

Elano
Mehmet Topal
Harry Kewell

oylarını kullandım. Hepsinin gerekçeleri mevcut. Elano, geldiği günden beri bekleneni veremedi. Bir çok kişi Elano konusunda hemfikirdir sanıyorum. Mehmet Topal için Valencia'nın ciddi bir talebi mevcut. Bence o fiyat M.Topal için verilecekse bir saniye bile düşünülmemeli zira o bölgede oynayacak Mustafa Sarp, Barış Özbek, Ayhan Akman gibi nitelikleri M.Topal ile çok fazla farklı olmayan 3 oyuncu daha mevcut. Bana göre Galatasaray'ın ihtiyaci defansif orta saha değil. Oyun kurucu orta saha oyuncusu. Emre gibi oyunu iki yönüyle de oynayabilecek takıma liderlik edebilecek takımı toparlayacak bir orta saha yok Galatasaray'da. Arda bir lider lakin oyunu iki yönüyle de oynayabilen bir oyuncu değil. Temposu buna müsait değil ayrıca defansif nitelikleri zayıf. Arda bence son bir sene daha takımda kalmalı. Kewell ve Servet arasında gidip geldim. Kewell ciddi bir sakatlık geçirdi. Dönüşünde eski formuna kavuşur mu bilmiyorum. Son oyum bu yüzden Harry Kewell için lakin Servet Çetin'e Avrupa'dan ciddi bir teklif gelirse kesinlikle düşünülmeden satılabilir. Bu hem Servet'in kariyeri açısından hem de kulübun ekonomik menfaatleri açısından yararlı olacağı kanısındayım

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Sezon Sonu Yolcular
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2010, 22:27:11 »
düşüncelerime tercüman oluyosun hamza abi :) bunları düşünerek yazdım o isimleri

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Sezon Sonu Yolcular
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2010, 22:32:47 »
düşüncelerime tercüman oluyosun hamza abi :) bunları düşünerek yazdım o isimleri

Yalnız sen oyunu Arda'ya kullanmışsın. Bence Arda'nın gitmesinin Galatasaray'a kazandıracağı ekonomik menfaatler ile kaybettireceği diğer şeyleri bir kefeye koyarsak en azından bu sene için Arda takımında kalmalı diye düşünüyorum. Galatasaray önümüzdeki sene daha iyi bir teknik kadro ve daha manalı ( nokta ) transferlerle Avrupa'da başarı yakalarsa Arda o zaman şimdi satılacağından 3 kat fazla paraya satılabilir. Gideceği kulüp de sıradan bir kulüp olmaz.

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Sezon Sonu Yolcular
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2010, 22:41:53 »
Bence tam tersi arda kaldıkça hem onun değeri düşer hem gideceği takımın kalitesi..bu yaşta kaptanlığı verdiler,hemen 10 numarayı verdiler zaten medyamız adamı göklere çıkarıyor messi ile bile kıyaslayan oldu olacak iş mi adam da havalanıyor artık kaldıkca ben bu takımın yıldızıyım diyecek dikkatimi çeken bir şey var  arda yeni gelen yıldızlara türk futbolculara attığı kadar pas atmıyor onların ön plana çıkmasından korkuyor bence arda için geçen bonservis bedeli geçen rakamlar çok çok yüksek paralar arda yı satıp o paraya çok daha iyi bir 10 numara alınabilir eğer gs hızlı futbol istiyorsa ilk önce ardayı ve servet i satmalı