Gönderen Konu: Üstünel'de büyük şüphe  (Okunma sayısı 643 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Üstünel'de büyük şüphe
« : 11 Haziran 2010, 22:26:25 »
Polat'ın önce yetkilerini elinden aldığı, ardından, “Kimse 'benim yetkim elimden alındı, küstüm oynamıyorum' diyemez” sözleriyle gözdağı verdiği Haldun Üstünel istifaya hazırlanıyor.

Galatasaray’da sular bir türlü durulmuyor... Başkan Adnan Polat’ın, ‘profesyonel sisteme geçiş’ adı altında başlattığı operasyon çerçevesinde Haldun Üstünel’in yetkileri elinden alınmış, futbol şubesinin kaldırıldığı ilan edilirken, Üstünel’in yetkileri Adnan Sezgin’e devredilmişti. Ancak asıl bomba, Polat’ın, “O benim kardeşim” diyerek gönlünü almaya çalıştığı genç yöneticiye Divan Kurulu’nda üstü kapalı bir şekilde mesaj göndermesinden sonra patladı. Başkan’ın, “Galatasaray’da kimse çıkıp ‘ben devre dışı bırakıldım, benim yetkim elimden alındı, küstüm oynamıyorum’ diyemez” sözleri, Haldun Üstünel’de tam anlamıyla şok etkisi yarattı. Miroslav Stoch’u Galatasaray’a transfer edebilmek adına Londra seferine çıkan Üstünel’in, İstanbul’dan ayrılmadan önce yakın çevresine, “Eğer transferde yetki bende değilse neden İngiltere’ye ben gidiyorum” diyerek dert yandığı öğrenildi.

Mektubu hazırladı, cebine koydu
Bir anda hedef tahtasına oturtulmaktan hayli rahatsızlık duyan Haldun Üstünel’in, bu gelişmeler üzerine görevini bırakmayı ciddi anlamda düşündüğü, hatta istifa mektubunu cebinde taşıdığı öne sürüldü.

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Üstünel'de büyük şüphe
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2010, 09:19:12 »
Haldun Üstünel gereğinden fazla abartılmıştı zaten.