Gönderen Konu: Kimsesiz çokcuklara yardım  (Okunma sayısı 723 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Kimsesiz çokcuklara yardım
« : 16 Ekim 2006, 13:59:40 »
Hakan Şükür 4 gol attığı Moldova maçının ilk yarısında giydiği formayı, "Oğlum gol atacağını rüyasında gördü" diyen Haluk Ulusoy'a hediye etti. İkinci yarıda giydiği forma ise Almanya'da açık artırmada kimsesizler için satılacak.

Hakan'ın forması açık artırmada

Maç sonrası Kral'ın formasını alan Taner Güven, bunu satıp kimsesiz çocuklara bağışlayacak Maç sonrası Kral'ın formasını alan Taner Güven, bunu satıp kimsesiz çocuklara bağışlayacak.

Milli Takım'ın 5-0'lık Moldova zaferinde 4 gol atarak sahanın kahramanı olan Hakan Şükür'ün ikinci yarıda giydiği forma, kimsesiz çocuklara umut oldu. 90 dakikanın sonunda Hakan'ın formasını alan federasyonun Almanya'daki tercümanı Taner Güven, bu formayı açık artırmada satıp, gelirini kimsesiz çocuklara bağışlayacağını açıkladı. Maçtan önce Hakan Şükür'ün patlama yapacağını rüyasında gördüğünü ve bunu tecrübeli yıldıza anlattığını söyleyen Güven, "O da bana, 'Rüyan çıkarsa dile benden ne dilersen' dedi. Ben formasını istediğimi söyledim. O da maç sonrası formasını çıkarıp bana verdi" diye konuştu. İsmaning Türkgücü Başkanı'nın formaya 15 bin euro teklif ettiğini söyleyen Taner Güven, "Ama satmadım. Açık artırmada daha yüksek fiyata satacağımı düşünüyorum" ifadesini kullandı.

Hasan yitgin

Sabah