Gönderen Konu: ''Riske Girmem''  (Okunma sayısı 1037 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
''Riske Girmem''
« : 24 Mayıs 2008, 14:44:20 »
Sakatlığı nedeniyle EURO 2008'e yetişip yetişmeyeceği netlik kazanmayan milli oyuncu Hamit Altıntop, ''Avrupa Şampiyonası'nda oynamak istiyorum, ancak gelecek sezonu tehlikeye sokacağıma şimdiden ayrılırım'' dedi.

Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) şampiyonu Bayern Münih'de oynayan milli futbolcu Hamit Altıntop, Avrupa Şampiyonası Finallerinde oynamak istediğini, ancak gelecek sezon için de kendini riske sokmak istemediğini söyledi.

Uzunca bir süreden bu yana sakat olan ve Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne hazırlanan Türk Milli Takımı'nın kampında bulunan Hamit, Kicker adlı Alman spor dergisine yaptığı açıklamada, gelecek sezonu tehlikeye sokmak istemediğini belirterek, ''Avrupa Şampiyonası'nda oynamak istiyorum, ancak riske girmek de istemiyorum. Gelecek sezonu tehlikeye sokacağıma şimdiden ayrılırım'' dedi.

Lig sezonunun kendisi için sportif açıdan çok iyi geçtiğini ifade eden Hamit, yine de bu sezon geçirdiği iki ameliyat nedeniyle mutluluğunun da o kadar fazla olmadığını kaydetti.

Hamit, koşabildiğini, rahat bir şekilde hareket edebildiğini, ancak koordinasyonda hala eksiklikleri olduğunu belirterek, Bundesliga'da Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Jürgen Klinsmann ile başlayacak dönemin de kendisi için heyecanlı bir dönem olacağını söyledi.

Takım içindeki büyük rekabete rağmen kendisini ispatlayacağına emin olduğunu ifade eden Hamit, ''Ben her yerde oynarım, bu benim avantajım. Teknik direktörün beklentilerini yerine getiriyorum'' dedi.

Bundesliga'da bu sezon 23, UEFA kupasında da 9 kez oynayan ve Almanya Kupası'nda oynayan, 5 gol pası veren ve toplam 7 gol atan Hamit, sakatlığından dolayı sezon sonunu kaçırdığı için de üzgün olduğunu sözlerine ekledi.

Bayern Münih'in görevi bırakacak olan teknik direktörü Ottmer Hitzfeld de sakatlanıncaya kadar Hamit'in kendileri için çok önemli bir oyuncu olduğunu belirterek, kendisini her zaman oynattığını söyledi.

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
''Riske Girmem''
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2008, 00:13:00 »
haber için sağol