Gönderen Konu: 'Şaka değil Brezilya!'  (Okunma sayısı 815 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
'Şaka değil Brezilya!'
« : 06 Haziran 2007, 07:20:30 »
Fatih Terim, "Pozisyon sayımız fazla, topun kontrolü bizdeydi. Her şey pozitifti. Ama direkler müsaade etmedi" diye konuştu

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, iyi motive olup üstünlük sağladıklarını belirtti.
Bosna maçında futbolcuların "Nasıl olsa yeneriz" düşüncesine kapıldığını söyleyen Terim, "Keşke Brezilya karşısındaki özelliklerimiz Bosna'ya karşı olsaydı. Orada takım olarak bütün olamadık, topun arkasında kalamadık. Ama onları hiç suçlamadım, sadece uyardım. Mesajları iyi aldılar" yorumunu yaptı.
Fatih hoca sözlerini şöyle sürdürdü:
"Pozisyon sayımız fazla, topun kontrolü bizdeydi. Her şey pozitifti. Direkler de müsaade etmedi. Arkadaşlar Brezilya ile oynuyoruz, şaka değil... Biz Türkiye gibi oynadık."
Bazı gençleri bu tür karşılaşmalarda göreceğini vurgulayan Terim, "Rakip Brezilya da olsa koyarım. Ancak bu takımın bir nüvesi var. Tabii ki gençler gelecek.Yeni arkadaşlarımızın bazı eksikleri var, bunları da anlatacağız" dedi.
Brezilya karşısındaki Yıldıray Baştürk'ü öven Milli Takımlar'ın teknik patronu, "Mükemmel oynadı. Böyle bir Yıldıray'a ihtiyacım var" yorumunu yaptı. Colin Kazım konusunda da görüş bildiren Fatih Terim, "İyi bir yetenek ama daha da iyi olacak. Buna inanıyorum. Tipik bir İngiliz santrforu, dirseklerini iyi kullanıyor" diye konuştu.

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
'Şaka değil Brezilya!'
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2007, 12:25:46 »
puan maçına hazırlanmadılar böyle önemsiz maça motive oldular keşke bosnayı yenseydikde brezilyaya yenilseydik suç terimde

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
'Şaka değil Brezilya!'
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2007, 23:37:25 »
paylaşımın için saol