Gönderen Konu: Bu daha başlangıç  (Okunma sayısı 439 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bu daha başlangıç
« : 25 Temmuz 2008, 12:25:57 »
Bu daha başlangıç

"Çalıştığımız oyunları görmeye başladık. Bazı futbolcularım sahada ne yapacağını iyi biliyor. Süper Fenerbahçe yolda".

F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, takımın gidişatından memnun olduğunu söyledi. Shakhtar maçında ilk 3 karşılaşmaya göre çok daha iyi oynadıklarını belirten İspanyol hoca, "Daha fazla pozisyona girdik. Daha çok gol atabilirdik. Her geçen gün oyun kalitemiz yükseliyor" dedi. Çalıştıkları bazı oyunları sahada görmeye 
başladığını kaydeden tecrübeli çalıştırıcı, "Bazı oyuncular var ki top ayağındayken ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Bu da beni rahatlatıyor" diye konuştu.

ATMOSFER MÜTHİŞTİ
Şükrü Saracoğlu Stadı'nın atmosferinden de çok etkilendiğini kaydeden Aragones, "Oyunculara verdikleri teşvik ve cesaret beni gerçekten etkiledi. Gerçekten muhteşem bir taraftarımız var" ifadesini kullandı. MTK maçında da böyle oynamaya çalışacaklarını dile getiren kurt teknik adam, "MTK gerçekten güçlü bir ekip. Teknik anlamda da iyiler. Zor olacağını biliyorum ancak turu geçen taraf biz olacağız" yorumunda bulundu.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
Bu daha başlangıç
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2008, 12:26:29 »
şunları kendi alt blmlerine koyyyy  *s@*