Gönderen Konu: Carew Vılla'yla Tazeledi  (Okunma sayısı 497 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Carew Vılla'yla Tazeledi
« : 16 Ağustos 2008, 18:37:43 »
Carew Vılla'yla Tazeledi

--------------------------------------------------------------------------------

UEFA Kupası 2. ön elemesinde deplasmanda Hafnarfjordur'u farklı geçen Premier Lig ekibi Aston Villa'da, Norveç'li Milli golcü John Carew'ın kulübüyle olan mevcut sözleşmesini 2011 yılına kadar uzattığı açıklandı.

Aston Villa kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, 28 yaşındaki futbolcunun 2010 yılına kadar devam eden eski sözleşmesini 1 yıl daha uzatan imzayı attığı bildirildi.

Norveç'li Milli golcü ise yaptığı açıklamada, "Yeni kontrat yaptığım için çok mutluyum. Aston Villa'nın bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Burada daha fazla kalmayı istiyordum ve kulübüm de yeni sözleşme yapmamı istedi. Ben çok memnunum ve umarım kulüp de memnundur. Kulübü, taraftarları ve mükemmel oyunculardan oluşan takımımı seviyorum. Elbette Martin O'Neill da mükemmel, mükemmel bir teknik direktör. O yüzden gelecek çok aydınlık ve ben de bunun bir paçası olmak istedim" dedi.

Avrupa Kupası mücadelesine Inter Toto'dan başlayan Aston Villa, Danimarka temsilcisi Odense'yi 2-2 ve 1-0'lık sonuçlarla geçerken, Carew de 2-2'lik maçta fileleri havalandırmıştı.

Perşembe günü İzlanda temsilcisi Hafnarfjordur ile UEFA Kupası 2. ön elemesinde oynanan maçta sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Carew, geride kalan sezonda 33 maçta kaydettiği 13 golle takımın en skorer ismi olmuştu.

2007 yılının Ocak ayında Milan Baros'la takas edilerek Lyon'dan İngiliz ekibe transfer olan Carew, bordo mavili formayla toplamda ise 46 maçta 17 kez fileleri havalandırmıştı.

Daha önce Valeranga, Rosenborg, Valencia, Roma ve Beşiktaş formaları da giyen golcü futbolcu, Norveç Milli takım formasını ise 70 defa terletmiş ve 21 kez gol sevinci yaşamıştı.

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
Carew Vılla'yla Tazeledi
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2008, 18:38:05 »
kime diyommm