Gönderen Konu: DENİZLİ BELEDİYEYE 5 ATTI  (Okunma sayısı 307 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
DENİZLİ BELEDİYEYE 5 ATTI
« : 24 Temmuz 2008, 20:14:26 »
 Denizlispor, hazırlık maçında Denizli Belediyespor’u 5-0 mağlup etti.
24.07.2008  17:23    

Denizli Atatürk Stadı'nda oynanan hazırlık maçında Denizlispor, bu sezon TFF 2. Lig'e yükselen Denizli Belediyespor'u Tomas, Caner, İsmail Baydil ve Ali Helvacı'nın (2) golleriyle 5-0 mağlup etti. Karşılaşmayı yaklaşık bin taraftar izledi. Denizlispor Teknik direktörü Ali Yalçın, maç sonrası yaptığı açıklamada, güzel bir maç olduğunu, her iki takımın da çok kaliteli oyunculardan kurulu olduğunu söyledi.

Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Dolutaş ise, Denizlispor'un kalitesinin tartışılmaz olduğunu söyleyerek, "Denizli Belediyespor yeni oyunculardan kurulu. Ben bu maçta ışığı gördüm. Değerlendirmeler yapacağız. Daha birçok hazırlık maçları oynayacağız. Eksiklerimizi fazlalıklarımızı bu maçlarda görme fırsatı yakalacağız" dedi.
Denizli Belediyespor'u çok beğendiğini söyleyen Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek de, "Her iki takımın da oyununu beğendim. Denizli Belediyespor yeniden yapılanıyor. Buna rağmen ellerinde iyi oyuncular var" dedi.

Denizli Belediyespor Kulübü Başkanı Namık Kemal Eraslan ise, her iki takımın da eksiklerini görmeleri açısından önemli bir maç olduğunu söyleyerek, "İki takım da iyi oynadı. Bizim denemeye aldığımız oyuncuları da görmüş olduk. Bolu kampı bizim açımızdan son derece önemli olacak" diye konuştu.