Gönderen Konu: Hacettepe'yi torunum olarak görüyorum"  (Okunma sayısı 521 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Hacettepe'yi torunum olarak görüyorum"
« : 14 Ağustos 2008, 12:09:06 »
Avenue'de gerçekleştirilen kokteyle, Hacettepe Spor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Gençlerbirliği ve Hacettepe Kulübü Onursal Başkanı İlhan Cavcav ve kırmızı-siyahlı takımın bazı yöneticileri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Turgay Kalemci, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ismini, Hacettepe olarak değiştirdiklerinde, sadece Ankara'dan değil, tüm Türkiye'den olumlu tepkiler aldıklarını belirterek, ''Hacettepe çok önemli bir marka. Bu sorumluluğun farkındayız'' dedi.

Hacettepe markasını yükseklere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarına dikkati çeken Kalemci, ''Bu markayı yukarılara taşıyacağız. Bizler çok büyük bir sorumluluk aldık. Bunun bilincindeyiz. Takımımız ligde iyi yerlere gelecektir'' diye konuştu.

Hacettepe Spor Kulübü Onursal Başkanı İlhan Cavcav da burada yaptığı konuşmada, yeni takımı torunu olarak gördüğünü anlatarak, ''Hacettepe'yi torunum olarak görüyorum. Torun kadar tatlı bir şey yok. Torunu çok seviyorum. Bu konuda çok hassasım'' dedi.

Kendisinin de eski bir Hacettepeli olduğunu vurgulayan Cavcav, şöyle konuştu:
''Yeni isim konusunda çok hassas davrandık. Turgay Kalemci kardeşim Of'ludur. Bir ara kendisine takımın ismini Hacettepe olarak değiştirelim demek istedim, ancak kendisini rencide etme korkusuyla bunu söyleyemedim. Daha sonra onursal başkan olarak bu ismi önerdim ve kabul gördü. Hacettepe'nin paraya ihtiyacı yok. Kendi imkanları ile yaşayacak bir kulüp.''

-ESKİ HACETTEPELİLER DE KOKTEYLDE YER ALDI-
Kokteylin başında bir konuşma yapan Hacettepeyi Sevenler Derneği eski başkanı Lütfi Yanar, takımın bu ismi almasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Lütfi Yanar, daha sonra başkan Kalemci'ye, geçmiş yıllarda ligde mücadele eden kulübün o günkü bayrağını hediye etti.

Hacettepe'nin 4 kurucusundan hayatta kalan 82 yaşındaki Suat Kiymir de kokteylde yer aldı. Kiymir, buradaki konuşmasında, Hacettepe'nin tekrar ligde mücadele etmesini sağlayan ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Kokteylin son bölümünde Ankaralı Seymenler sahne aldı, davete katılanları coşturdu.

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hacettepe'yi torunum olarak görüyorum"
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2008, 16:53:19 »
konu açmayı bılıyorsan aç bu anadolu kluplerının orda olması lazım..!
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs