Gönderen Konu: 'Yumruk iyi geldi!  (Okunma sayısı 518 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
'Yumruk iyi geldi!
« : 06 Şubat 2008, 16:31:11 »
'Yumruk iyi geldi!
'Fulham’lı Bulluard antremanda Baird’den yediği yumruğun kendisini ateşlediğini belirtti! 4 Şubat 2008 14:21Fulham’ın geriden gelip Aston Villa’yı 2-1 mağlup ettiği dün geceki maçta Jimmy Bullard galibiyette büyük bir rol edinirken, hafta içinde antremanda Chris Baird’den yediği yumruğun kendisini ateşlediğini belirtti!

Bu kavgadan bir kaç gün sonra takımı adına müthiş bir performans gösteren Bullard, "Evet doğru, burnuma doğru bir yumruk yedim. Futbolda böyle şeyler olabilir. Şimdi arkadaşız, onunla herhangi bir sorunum yok" diye konuştu.

Teknik direktör Roy Hodgson’ın bu ikiliye ceza vermesine kesin gözüyle bakılırken, kadrosundaki oyuncuları toplayarak sözkonusu kavga ile ilgili bir “mahkeme” oluşturması bekleniyor. Başkan Mohamed Al Fayed ise para cezası vermeyi uygun görüyor.

Yaklaşık 16 aydır futbol oynamayan Bullard, sözlerini "Yeniden futbol oynamaya başladığıma inanamıyorum. Bu kadar süre oynamayıp ilk maçımda galibiyet golünü attığıma hiç inanamıyorum. Üst sıralara yükselmek istiyoruz. Top ceza sahanıza indiği her an ölüm kalım meselesi gibi" şeklinde noktaladı.

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
'Yumruk iyi geldi!
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 17:03:15 »
Haber için Saol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
'Yumruk iyi geldi!
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 17:27:19 »
eywallah