Gönderen Konu: Galatasaray yenilerini tanıttı!  (Okunma sayısı 517 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Galatasaray yenilerini tanıttı!
« : 19 Ağustos 2008, 11:25:17 »
Toplantıda bir konuşma yapan yönetim kurulu üyesi Ahmet Dedehayır, TFF Süper Kupa'yı kazanan futbol takımını kutlarken, Avrupa Şampiyonlar Ligi Kupası dışında müzelerinde bir eksik kalmadığını söyledi.

Basketbolda da çok iddialı bir takım oluşturduklarını ifade eden Dedehayır, "Galatasaray Basketbol Şubesi tarihinde bu kadar kaliteli yabancı oyuncunun bir araya geldiğini bilmiyorum. Umarım Galatasaray, hem Türkiye'de hem Avrupa'da camianın gurur duyacağı sonuçları alacaktır. Oyuncularımıza çok güveniyorum. Her konuda onların arkasındayım. Galatasaray'ı başarıdan başarıya koşturacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

Daha sonra söz alan ABD'li oyuncular Marshall Strickland ile Antonio Graves, Galatasaray'da bulunmaktan onur duyduklarını belirterek, belirlenen hedefler için tüm gayreti göstereceklerini söylediler.

Sırp basketbolcular Milan Gurovic ve Dejan Milojevic ise, Galatasaray gibi köklü bir kulübe gelmekten çok mutlu olduklarını, Galatasaray'ın başarısı için her şeyi yapacaklarını söylediler.

Yeni transferler, daha sonra yeni sezonda giyecekleri formalarla basın mensuplarına poz verdiler.