Gönderen Konu: ÇEYREK FİNAL MAÇLARI VE SONUÇLARI  (Okunma sayısı 5832 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI VE SONUÇLARI
« Yanıtla #36 : 01 Mart 2007, 23:42:14 »
Cral gelse yapacam maçımı ama bu gun son gündü gelmiyecek heralde msn de de ekledim gelmedi nese yedek kayıttan birisini alırız artık hamza abiyle fernando gago yapıcak cd yi bekliyor sonra nightmare le de the blon yapıcak ama ekleme sorunları oluyro nese hafta sonu gelsinde hallederiz hepsini....

xrcrash kardeşim bana kalırsa turnuvamızın formatini biraz daha hızlandiralim . nba 07 turnuvalarimizda da , pes 4 ve fifa 07 turnuvalarinda olduğu gibi her bir tur için maximum 2 ya da 3 gün verilsin . birinci turnuvamızı açali 15 günden fazla oldu fakat henüz hiç bir karşılaşma oynanmamiş . bu durumun en büyük sebebinin , karşılaşmalarin tamamlanmasi için son tarihin verilmemesi ve sürenin oldukça uzun olmasindan kaynaklandiğini düşünüyorum . isterseniz daha fazla vakit kaybetmeden rakibi burada olmayanlari diskalifiye edip turnuvamızla ilgilenen katilimcilari birbirleriyle eşleştirelim .

Sana tamamiyle katılıyorum hamza abi cral 86 diskalifiye oldu saten ben dün bütün gün onu bekledim gelsede maçımızı yapsak diye ama o gelmedi şimdi yedek kayıttan birisini seçelim cral 86 nın yerine girsin bu hafta sonuda bütün maçları bitirelim bence en kısa sürede ikinci nba 07 turnuvası yapalım hem daha cok konu ve ilgi olur diye düşünüyorum sen ne dersin hamza abi ?????

bana kalırsa gereğinden fazla bekledik kardeşim . istersen daha fazla vakit kaybetmeden online olan 4 katilimcimizi bir üst tura yükseltip birbirleriyle eşleştirelim .

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 02 Mart 2007, 08:01:44 »
Hamzanın dediği doğru hem onLine oLanlar maçLarını yapabilirLer. BöyLece turnuvanın akışı hızLanır....

Çevrimdışı meert

• 3. SINIF UYE
  • Puan 50
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 02 Mart 2007, 17:06:32 »
bencede iyiolur  ;)  ;)   ;)   ;)  ;)  ;)
(arkadaşlar maçımı yarın yapamam çünkü sabah uldağ a gidip akşam 00:00 da döncem
Bir Gün Herkes FENERBAHÇE'li Olacak !!!

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 02 Mart 2007, 17:24:13 »
Tamam ozaman hamza abi sizlere katılıyorum diğer gelmeyen arkadaşlar diskalifiye oldu ozaman turnuvada sadece hamza abi meert ben nightmare ve apdullah kaldı  5 kişi olduk keşke 6 olsaydı yaw bide fernando gago gelse ii olur inşallah almıştır cd leri
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 02 Mart 2007, 18:13:17 »
Tamam ozaman hamza abi sizlere katılıyorum diğer gelmeyen arkadaşlar diskalifiye oldu ozaman turnuvada sadece hamza abi meert ben nightmare ve apdullah kaldı  5 kişi olduk keşke 6 olsaydı yaw bide fernando gago gelse ii olur inşallah almıştır cd leri

siz devam edin kardeşim onLine oLmayanları turnuvanın moderatörü diskaLifiye etsin...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #41 : 02 Mart 2007, 22:09:10 »

sayimizin pek fazla bir önemi yok bana kalırsa . eğer play - off usulüne göre eşleşemiyeceksek 5 kişilik mini bir lig düzenleyelim aramızda . herkes rakipleriyle birer maç yapsin . ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 02 Mart 2007, 23:11:31 »
Eğer istiyorsanız play off ta olur ama bence bu ilk turnuva çok uzun sürdü artık 2. ye geçelim de yeni kişilerde kayıdını yapsın hem şimdi online 5 kişi var 2 şer 2 şer eşleşsek bir kişi açıkta kalıyor onu nasıl halledecez yada herkez iki maç yapsın puanlı olsun mesela 2 de 2 yapan direk çeyrek finale kalır 2 de bir yapan diğer 2 de bir yapanla maçını yapıp oda çeyrek finale çıkar sonra onlar arasında maç yapılır öle düzenlersek olur deilmi ?
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #43 : 07 Mart 2007, 23:18:31 »
Eğer istiyorsanız play off ta olur ama bence bu ilk turnuva çok uzun sürdü artık 2. ye geçelim de yeni kişilerde kayıdını yapsın hem şimdi online 5 kişi var 2 şer 2 şer eşleşsek bir kişi açıkta kalıyor onu nasıl halledecez yada herkez iki maç yapsın puanlı olsun mesela 2 de 2 yapan direk çeyrek finale kalır 2 de bir yapan diğer 2 de bir yapanla maçını yapıp oda çeyrek finale çıkar sonra onlar arasında maç yapılır öle düzenlersek olur deilmi ?

birinci turnuvamızı bitirmeden ikinciye geçmeyelim bana kalırsa . online olan 5 katilimcimiz varsa bu 5 kişi arasinda mini bir lig düzenleyebiliriz kardeşim . play - off usulüne göre eşleşmemiz şart değil . isterseniz fikstür topicini açayim hemen ?

Çevrimdışı Force23

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 08 Mart 2007, 16:59:52 »
Evet abi iyi olur ben saten birinci bitmeden ikinciye geçelim demiyorum sadece birinci hemen bitsin baride ikinciyi açalım dedim neyse bunun önemi yok şimdi seninde söylediğin gibi 5 kişi ile play off yapalım sonra kazanana da ödülünü veririz...
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Onüç

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 28
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Mart 2007, 21:22:56 »
Ben her akşam siteye girmeme rağmen turnuvanızda hiç bir hareketlilik yok.Beni Meert arkadaşla eşleştirdiniz.Kendisi şu gün oynayamam bu gün oynayamam.Şu saatte oynayalım diye bir çağrıda yok...Hamza'nın söylediği doğru maçlar için bir tarih verilir o tarihe kadar yapılmayan maçlardan hangi kişi yoksa diskalifiye edilir...Durup dururken beni niye yok saydınız anlamadım...
Saygılarımla...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 14 Mart 2007, 15:59:41 »
nba turnuvalarının alacağı hal belliydi zaten baksanıza bir kişi bile maçlarını yapmamış...

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : 14 Mart 2007, 16:05:35 »
NBA TURNUVALARI GEREKEN İLGİYİ ÇEKEMEDİ
HAMACHİYLE ALAKALI SİTELERE BİR AĞ KURUP NBA İLE İLGİLİ
ORDAN İLGİ ÇEKİLMEYE ÇALIŞILABİLİR ;)
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış