Gönderen Konu: Alpay Özalan terhis oldu  (Okunma sayısı 667 defa)

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
Alpay Özalan terhis oldu
« : 01 Şubat 2008, 21:48:10 »
Alpay Özalan terhis oldu
Almanya'nın FC Köln takımında oynayan Alpay Özalan, kısa dönem askerlik görevini, Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı'nda tamamlayarak terhis oldu.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 14:34 TSİ 24 Ocak 2008 Perşembe

Almanya 2. Futbol Ligi takımlarından FC Köln'de oynayan milli futbolcu Alpay Özalan, kısa dönem askerlik görevini tamamlayarak terhis oldu.

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı'nda vatani görevini yapan Alpay Özalan, askerlik görevini bitirdi ve terhis edildi.

Kapıda kendisini bekleyen babası Mustafa Özalan ile özlem gideren Alpay Özalan, gazetecilere, ''Kısa dönem de olsa, her Türk genci gibi askerliği tattım ve bu görevimi de yerine getirerek terhis oldum. Bundan sonra bir süre dinleneceğim ve ailemle geçireceğim birkaç günün sonunda Almanya'ya gideceğim. Köln yöneticileriyle bir görüşme yaptıktan sonra geleceğimle ilgili kararımı vereceğim'' açıklamasını yaptı.

Almanya 2. Lig takımlarından FC Köln'de forma giyen Alpay, teknik direktör Christoph Daum'u eleştirdiği gerekçesiyle kadro dışı bırakılmıştı. Henüz kendisine bir takım bulamayan Alpay, 5 bin 112 Euro ödeyerek, 21 gün süreyle askerlik görevini yerine getirdi.

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Alpay Özalan terhis oldu
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 16:10:07 »
Haber için Saol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Alpay Özalan terhis oldu
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 16:16:31 »
Haber İçin Sağol