Gönderen Konu: Ballack'tan özür  (Okunma sayısı 401 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ballack'tan özür
« : 19 Eylül 2006, 18:05:11 »
Liverpool karşısında Mohammed Sissoko'ya yaptığı hareketin ardından kırmızı kart gören Chelsea'nin Alman yıldızı Michael Ballack, Sissoko'dan özür diledi. Chelsea'yle Liverpool arasında Stamford Bridge'de oynanan ve Chelsea'nin 1-0 üstünlüğüyle sona eren maçın 50. dakikasında Sissoko'nun ayağına basarak kırmızı kart gören Ballack, Sissoko'yu sakatlamak gibi bir kastı olmadığını söyledi. Alman futbolcu, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Benim için çok kötü bir durum. Topa müdahale etmekte çok geç kaldım. Amacım Sissoko'yu sakatlamak değildi. Daha sonra televizyonda pozisyonu izledim ve çok üzüldüm. Sissoko'yu arayarak üzgün olduğumu söylemek istedim" dedi. Michael Ballack, gördüğü kartın, kariyerinde direkt olarak gördüğü ilk kırmızı kart olduğunu da vurgulayarak, "Kariyerim boyunca ilk kez direkt olarak oyundan atıldım. Daha önce ikinci sarı karttan kırmızı kart görmüştüm ancak hiç direkt kırmızı kart görmemiştim. Maçtan sonra TV'de pozisyonu izleyince çok üzüldüm ve Sissoko'yu arayarak özür diledim. Aramızda bir sorun yok" dedi.

Michael Ballack'ın gördüğü kırmızı kart nedeniyle İngiltere Futbol Federasyonu (FA) tarafından üç maç müsabakalardan men cezası alması bekleniyor.

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Ballack'tan özür
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 13:23:52 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ