Gönderen Konu: Baştürk: "Karar vermedim"  (Okunma sayısı 408 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Baştürk: "Karar vermedim"
« : 05 Ocak 2007, 14:19:02 »
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk, gelecek sezon hangi takımda oynayacağı konusunda karar vermediğini söyledi.
Yıldıray, Kicker spor dergisine yaptığı açıklamada, Hertha BSC Berlin takımının menejeri Dieter Hoeness'in kendisinden ocak ayı sonuna kadar sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı konusunda karar vermesini istemesini anlamadığını belirterek, ''Son aylarda sürekli sakattım. Böyle olunca da sağlığımdan başka bir şey düşünmedim. Ayrılacağımı hiç bir zaman söylemedim. Bu böyle olduğu sürece de Hertha'nın şansı var'' dedi.

Sakatlığından dolayı bu sezon sadece 7 maçta oynamasının kendisinde hayal kırıklığı yarattığını belirten Yıldıray, sabırsızlık ve kısa zamanda çok şey isteme gibi hatalar yaptığını ifade etti.

Takımın iyi oynamamasına rağmen ligde iyi durumda olduklarını kaydeden belirten, ''Sezonun ikinci yarısında takımın tam olması durumunda sıralamada yukarıya tırmanma şansımız var. Lig üçüncüsünün 6 puan gerisindeyiz. Bu farkı kapatmak imkansız değil. Benimle birlikte daha iyi futbol oynayacağız'' dedi.

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Baştürk: "Karar vermedim"
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 15:06:45 »
HABER İÇİN SAOL KARDEŞİM